reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Część dziewczyny 🙂 rzadko wpadam bo przyznam szczerze że opieka nad moim małym zajmuje mi prawie cały dzień, aż czasami nie mam czasu śniadania zjeść bo cwaniak za diabła nie chce mi usnąć w domu i śpi tylko na dworzu w wózku, no więc jeżdżę z nim na spacery a w domu syf i nic nie ogarnięte 😉 no ale życie.
A teraz pytanko do tych bardziej doświadczonych, czy dziecko którejś z Was miało coś podobnego na buźce jak mój młody? U nas konsultacje z lekarzem tylko na telefon, masakra jakaś, lekarka kazała mi kupić krem mediderm ale mam wrażenie że po tym jest jeszcze gorszej. Udało mi się zapisać nas na poniedziałek do dermatologa ale dopiero na 19, a on jest taki jakiś niespokojny, mam wrażenie że to może go boleć..
Ja słyszałam ze to potowki albo trądzik niemowlęcy. No ale niech się wypowiedzą bardziej doświadczone
 
reklama
Część dziewczyny 🙂 rzadko wpadam bo przyznam szczerze że opieka nad moim małym zajmuje mi prawie cały dzień, aż czasami nie mam czasu śniadania zjeść bo cwaniak za diabła nie chce mi usnąć w domu i śpi tylko na dworzu w wózku, no więc jeżdżę z nim na spacery a w domu syf i nic nie ogarnięte 😉 no ale życie.
A teraz pytanko do tych bardziej doświadczonych, czy dziecko którejś z Was miało coś podobnego na buźce jak mój młody? U nas konsultacje z lekarzem tylko na telefon, masakra jakaś, lekarka kazała mi kupić krem mediderm ale mam wrażenie że po tym jest jeszcze gorszej. Udało mi się zapisać nas na poniedziałek do dermatologa ale dopiero na 19, a on jest taki jakiś niespokojny, mam wrażenie że to może go boleć..
Synek mial idento cora tez to są potówki chyba moim zdaniem nic poważnego
 
No też tak myślałam, dopóki nie wysłałam tych zdjęć do położnej a ta mi odpisała ze to jakaś kaszka...a stosowałam coś na tę potówki? Czy same zniknęły?
Nie nigdy!na buźkę raz tylko posmarowałam taka maścia jak pojawił się taki paskudny rumien czerwony a takie krosteczki czasami wyglądające jak małe pryszcze są normalne i naprawdę nie ma się czym martwic
 
Część dziewczyny [emoji846] rzadko wpadam bo przyznam szczerze że opieka nad moim małym zajmuje mi prawie cały dzień, aż czasami nie mam czasu śniadania zjeść bo cwaniak za diabła nie chce mi usnąć w domu i śpi tylko na dworzu w wózku, no więc jeżdżę z nim na spacery a w domu syf i nic nie ogarnięte [emoji6] no ale życie.
A teraz pytanko do tych bardziej doświadczonych, czy dziecko którejś z Was miało coś podobnego na buźce jak mój młody? U nas konsultacje z lekarzem tylko na telefon, masakra jakaś, lekarka kazała mi kupić krem mediderm ale mam wrażenie że po tym jest jeszcze gorszej. Udało mi się zapisać nas na poniedziałek do dermatologa ale dopiero na 19, a on jest taki jakiś niespokojny, mam wrażenie że to może go boleć..
To normalne u takich maleństw. Przemywaj buźkę często przegotowana woda i tyle. Będzie ok.
 
Część dziewczyny 🙂 rzadko wpadam bo przyznam szczerze że opieka nad moim małym zajmuje mi prawie cały dzień, aż czasami nie mam czasu śniadania zjeść bo cwaniak za diabła nie chce mi usnąć w domu i śpi tylko na dworzu w wózku, no więc jeżdżę z nim na spacery a w domu syf i nic nie ogarnięte 😉 no ale życie.
A teraz pytanko do tych bardziej doświadczonych, czy dziecko którejś z Was miało coś podobnego na buźce jak mój młody? U nas konsultacje z lekarzem tylko na telefon, masakra jakaś, lekarka kazała mi kupić krem mediderm ale mam wrażenie że po tym jest jeszcze gorszej. Udało mi się zapisać nas na poniedziałek do dermatologa ale dopiero na 19, a on jest taki jakiś niespokojny, mam wrażenie że to może go boleć..
Jucha moja miała to najzwyklejszy tz tradzik niemowlęcy. Przemywaj wodà przegotowaną a jak cię będzie denerwować to napisx mi swój numer to wyślè skład maści robionej od kuzynki dermatolog. Zeszło po 3 tygodniach.
 
Kochane co polecacie na zabkowanie? Moja malutka się bardzo meczy, płacze jest marudna, a żadne żele nie pomagają :/
Dentinox, viburcol krople lub czopki,camillia, zwykly gryzak wodny trzymany w lodowce, anaftin baby, dentosept amini, paracetamol. Musisz przetestowac co dziala na Twoje dziecko. Osobiscie stosowalam dentinox, dentosept i anaftin baby trzymany w lodówce.
 
reklama
Do góry