reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

W 1 ciąży mialam taka sytuację ze aplikatorem podrażniła przestraszyłam sie pojechałam na ip wszystko bylo ok a ja wlasnie na ulotce przeczytałam ze w ciazy lepiej aplikatora nie uzywac:) i wkladam palcem

Dziewczyny pochwalilam sie, od wczoraj mdlisci ale do zniesienia, zapachy nie do zniesienia i zgaga eh mam nadzieje ze szybko to przejdzie 😁 cisnienie 86/54 a kawy nie moge przelknac :)
Zapachy irytują mnie od samego początku. Mam tak wyczulony węch, że mdli mnie nawet od zapachu lodów śmietankowych. Senna jestem okropnie.
Co do pracy, u mnie od początku ciąża z35.1, więc nic tylko robię tyle ile muszę i to w domu. Stary gania mnie nawet za chęć wyrzucenia śmieci. Ale ma to swoje plusy 😄 umył okna i firanki zawiesił, nagle okazało się, że potrafi 🤣
 
reklama
Ewelina @, Mama2018mama to będziemy razem sobie dotrzymywać towarzystwa. Jestem pozywytnie nastawiona, ale powiem szczerze, że się zawiodłam. Wszystko szło idealnie, w obu ciążach. Wszystko po mojej myśli i oczekiwaniach a tu klops. Hehe, dostałam po łapkach.
No cóż... trzeba zacisnąć poślady i z dobrym nastawieniem czekać. Poza tym nadal mam lenia i to takiego, że mój syn położył siostrę na drzemkę 🙈 mama leży 🤪
martwić będziemy się później jak coś będzie nie tak 😉 na razie to wywalam złe myśli 😉 nawet nie wiedziałam ze tak potrafię 🤭😄 to nazywa się loteria 😉
 
A dostałaś kartę ciąży?
Ja już nie wiem czy nie wzięłam z wrażenia czy lekarz nie wypisał?
🙆‍♀️
U mnie np. lekarz wypisuje dopiero jak jest serduszko. Wiec pewnie w środę dostanę, bo na tej wizycie ostatniej z serduszkiem to byłam tak nieoficjalnie u niego w szpitalu. I chyba w większości z tego co słyszałam tak jest, ze przy serduszku dopiero...
 
reklama
Tak czułam, ze pracujesz w urzędzie po opisie tych zazdrośnic😜 a to dlatego, ze sama tez pracuje w urzedzie😂 i wiem co u mnie sie wyprawia😜 co prawda młody skład, ale ostatnio sie zaczął jakiś wyścig szczurów. Nie wiem w imię czego, bo sorry, ale to urząd, co najwyżej kierownikiem można zostac i o jakim rozwoju mowa... dla mnie póki co to praca idealna, bo można rodzic dzieci, bez konsekwencji isc od razu na zwolnienie, a potem jak żłobkowe dziecko choruje to brać opieki i i tak nikt mnie raczej nie zwolni😉
Też pracowałam w urzędzie przez 8 lat i dzień, w którym zmieniłam pracę był jednym z piękniejszych w moich życiu 😄 Dramat... Albo wpisujesz się w to paranormalne i zbutwiałe towarzystwo, albo nie masz życia. Nepotyzm, zawiść, podłość, mega wkurw i głodowe pensje (w przypadku tych, którzy nie trafili tam po znajomosci oczywiście).
 
Do góry