reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??

Dołączył(a)
26 Sierpień 2020
Postów
6
Witam. Zacznę od tego że mam nieregularne okresy, już dłuższy czas z partnerem staramy się o dziecko od 2 miesięcy nie mam okresu tydzień temu wykonałam test i druga kreska wyszła bardzo blada wyszły mi tak samo jeszcze 2 testy ale są i takie gdzie nie wychodzi nic po za tą jedną kreską. Czy to że miała blade kreski może oznaczać ciążę?
 
reklama
Od 2 miesięcy nie ma okresu ostatni miałam 18 czerwca niemniej o ciążę zaczęliśmy się starać już dużo wcześniej
 
Niby tak ale ja zawsze miałam nie regularny okres robiłam już nier aż testy i pierwszy raz trafiło mi się że w 3 wyszły blade kreski.
 
Nikt Ci tu niczego nie wywróży, skoro masz problemy z okresem, a na testach pojawiają się dwie kreski, to od razu powinnaś lecieć na betę i sprawdzić przyrost, zwłaszcza, że kreski raz są, raz ich nie ma.
Powodzenia!
 
Witam. Zacznę od tego że mam nieregularne okresy, już dłuższy czas z partnerem staramy się o dziecko od 2 miesięcy nie mam okresu tydzień temu wykonałam test i druga kreska wyszła bardzo blada wyszły mi tak samo jeszcze 2 testy ale są i takie gdzie nie wychodzi nic po za tą jedną kreską. Czy to że miała blade kreski może oznaczać ciążę?
Zrób betę i tyle. Jak nie wykryje bety to idź do ginekologa po luteine na @
 
reklama
Zrobiłam betę niestety wynik nie taki jak bym chciała. Niemniej czeka mnie jeszcze wizyta i ginekologa.
 

Załączniki

  • Screenshot_20200831_234519_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20200831_234519_com.android.chrome.jpg
    90,1 KB · Wyświetleń: 81
Do góry