reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
Ja jestem codzień was czytam ale starszak rozpoczął przedszkole i normalnie jakis maraton A jak wraca chce mu poświęcić 100% czasu
Mi objawy przeszły dosłownie wszystkie i się martwię bo jeszcze ten krwiak do tego...mój gin na urlopie i myślę czy nie jechać do innego na usg
 
Ja jestem codzień was czytam ale starszak rozpoczął przedszkole i normalnie jakis maraton A jak wraca chce mu poświęcić 100% czasu
Mi objawy przeszły dosłownie wszystkie i się martwię bo jeszcze ten krwiak do tego...mój gin na urlopie i myślę czy nie jechać do innego na usg
Pewnie ze jedź, zawsze będziesz spokojniejsza a to jest teraz najwazniejsze. Bo sobie sprawy nie zdajemy nawet jak nasze samopoczucie wplywa na bobo.
Ej u nas w domu maz w zartach kiedys powiedzial na mój brzuch Andżej 🤦‍♀️ i wiecie ze juz sie to utarło nawet corka mowi "Andżej ty głodomoże" np. 😅 ale ja nie chce Andrzeja w domu 🙃😅😅
Macie jakies powiedzonka na swoje bobasy w brzuchu?
A najlepiej jak sie okaze ze dziewczynka i Andżej juz nie bedzie pasowac 😜
 
Ja jestem codzień was czytam ale starszak rozpoczął przedszkole i normalnie jakis maraton A jak wraca chce mu poświęcić 100% czasu
Mi objawy przeszły dosłownie wszystkie i się martwię bo jeszcze ten krwiak do tego...mój gin na urlopie i myślę czy nie jechać do innego na usg

Mi objawy przeszły już około 8 tygodnia całkowicie, mega się wtedy martwiłam że coś z ciąża jest nie tak. Ale na usg w 8t5d było super, chwilę mnie znowu otrzymały objawy i znowu odpuściły, na prenatalnych w 12t4d też bylo ok :) i znowu mam powtórkę z rozrywki - od wczoraj na nowo jest mi niedobrze, mam jakieś dziwne kłucie i zgage jak na początku ciąży 😂 także nie ma reguły A brak objawów, wiem to po sobie, o niczym nie świadczy :)
 
Pewnie ze jedź, zawsze będziesz spokojniejsza a to jest teraz najwazniejsze. Bo sobie sprawy nie zdajemy nawet jak nasze samopoczucie wplywa na bobo.
Ej u nas w domu maz w zartach kiedys powiedzial na mój brzuch Andżej 🤦‍♀️ i wiecie ze juz sie to utarło nawet corka mowi "Andżej ty głodomoże" np. 😅 ale ja nie chce Andrzeja w domu 🙃😅😅
Macie jakies powiedzonka na swoje bobasy w brzuchu?
A najlepiej jak sie okaze ze dziewczynka i Andżej juz nie bedzie pasowac 😜
My się wypowiadamy jak o chłopcu :D ale bezimiennie bo to ciężki temat hahaha :)
 
Ja objawów już nie mam żadnych. Nawet piersi nie bolą. Są tylko większe i jest dużo żyłek. Ale dopadła mnie infekcja 😞. Od tygodnia brałam lek na infekcje intymna a teraz chyba coś w układzie moczowym. Zrobiłam dziś badanie moczu i czekam na wyniki. Kupiłam sobie dziś nawet żurawinę w tabletkach i codziennie piję kefir.
 
Pewnie ze jedź, zawsze będziesz spokojniejsza a to jest teraz najwazniejsze. Bo sobie sprawy nie zdajemy nawet jak nasze samopoczucie wplywa na bobo.
Ej u nas w domu maz w zartach kiedys powiedzial na mój brzuch Andżej 🤦‍♀️ i wiecie ze juz sie to utarło nawet corka mowi "Andżej ty głodomoże" np. 😅 ale ja nie chce Andrzeja w domu 🙃😅😅
Macie jakies powiedzonka na swoje bobasy w brzuchu?
A najlepiej jak sie okaze ze dziewczynka i Andżej juz nie bedzie pasowac 😜

U nas na początku był sezamek a teraz jest fasolka 😋
 
Pewnie ze jedź, zawsze będziesz spokojniejsza a to jest teraz najwazniejsze. Bo sobie sprawy nie zdajemy nawet jak nasze samopoczucie wplywa na bobo.
Ej u nas w domu maz w zartach kiedys powiedzial na mój brzuch Andżej 🤦‍♀️ i wiecie ze juz sie to utarło nawet corka mowi "Andżej ty głodomoże" np. 😅 ale ja nie chce Andrzeja w domu 🙃😅😅
Macie jakies powiedzonka na swoje bobasy w brzuchu?
A najlepiej jak sie okaze ze dziewczynka i Andżej juz nie bedzie pasowac 😜
Mój mąż zawsze mówi jak mnie coś zaboli albo się zegne w pół z bolu: Witek co ty odpierdzielasz 😃 uparł się na tego Witka że nie wiem, tak często mówi o dzidzi witek że aż sama w myślach zaczęłam go tak nazywać 😛 a jak będzie psikus to będzie Urszulka 😃
 
Mój mąż zawsze mówi jak mnie coś zaboli albo się zegne w pół z bolu: Witek co ty odpierdzielasz 😃 uparł się na tego Witka że nie wiem, tak często mówi o dzidzi witek że aż sama w myślach zaczęłam go tak nazywać 😛 a jak będzie psikus to będzie Urszulka 😃
Witek jest super! W ogóle o tym nie pomyslalam, muszę dopisać do listy :D
 
reklama
Mi objawy przeszły już około 8 tygodnia całkowicie, mega się wtedy martwiłam że coś z ciąża jest nie tak. Ale na usg w 8t5d było super, chwilę mnie znowu otrzymały objawy i znowu odpuściły, na prenatalnych w 12t4d też bylo ok :) i znowu mam powtórkę z rozrywki - od wczoraj na nowo jest mi niedobrze, mam jakieś dziwne kłucie i zgage jak na początku ciąży 😂 także nie ma reguły A brak objawów, wiem to po sobie, o niczym nie świadczy :)
Sporo czytalam na ten temat u mnie wiem ze to wyznacznik 😒 ale kazda kobieta inaczej reaguje. Znam tez kobiety ktore wcale nie mialy mdlosci. Jedna w 4 miesiacu sie dowiedziala o ciazy bo nic zero nawet krwawienie miala normalne. Dopiero jak brzuch zaczął rosnac to w pracy stwierdzili ze powinna sie zbadac i ciaza 😅. Zdrowa dziewczynka z tej ciazy jest. Takze wyznacznik to nie jest ale kazda zna swoj organizm. I wiadomo w pierwszej ciazy nie bedziesz wiedziec co cie czeka ale w drugiej czy kolejnej juz mozesz oczekiwac. U mnie przy 6 ciążach, 2 dzieci i teraz mdlosci byly i sa przy straconych 3 nie bylo tego. Takze stwierdzam smialo ze u mnie to wyznacznik...
 
Do góry