reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Blada kreska i niska beta

Dołączył(a)
4 Wrzesień 2020
Postów
12
Hej,wczoraj robiłam betę i wyszło mi <1,10...w zeszłym tygodniu 6 testów różnych firm pokazało drugie blade kreski...mija 3 tydzień od stosunku było ich troche przed owu i po...bez zabezpieczenia.Dodam ze okres był ale inny niż zwykle.3 dni sredniego krwawienia z dużą ilością śluzu-dzień przerwy i potem jeden dzien plamienia różowym śluzem...co o tym myśleć?:)
 
reklama
Hej,wczoraj robiłam betę i wyszło mi <1,10...w zeszłym tygodniu 6 testów różnych firm pokazało drugie blade kreski...mija 3 tydzień od stosunku było ich troche przed owu i po...bez zabezpieczenia.Dodam ze okres był ale inny niż zwykle.3 dni sredniego krwawienia z dużą ilością śluzu-dzień przerwy i potem jeden dzien plamienia różowym śluzem...co o tym myśleć?:)
Idź do lekarza. Ciąża zagrożona pewnie
 
Dziwne ze beta taka niska a wyszly jakies niewyrazne kreski na tescie... ja mialam niewyrazne jakies 3 dni przed planowana miesiaczka, rzeczywiscie ledwo bylo widac a pozniej juz sie robily co raz wyrazniejsze. I teraz mamy 16 tydzien ;)
 
Dziwne ze beta taka niska a wyszly jakies niewyrazne kreski na tescie... ja mialam niewyrazne jakies 3 dni przed planowana miesiaczka, rzeczywiscie ledwo bylo widac a pozniej juz sie robily co raz wyrazniejsze. I teraz mamy 16 tydzien ;)
Zazdroszczę, ja już się cieszyłam że moja dwójka będzie miała młodsze rodzeństwo. Dużo zdrówka 😉
 
reklama
Zazdroszczę, ja już się cieszyłam że moja dwójka będzie miała młodsze rodzeństwo. Dużo zdrówka 😉
Co do krwawienia to jest jeszcze cos takiego jak krwawienie implatacyjne. Poczytaj sobie, ponoc czesto mylone z miesiaczka. Ale nie wiem jak to interpretowac jesli beta wychodzi niska. Moze jeszcze za wczesnie zeby ja mierzyc?
 
reklama
Co do krwawienia to jest jeszcze cos takiego jak krwawienie implatacyjne. Poczytaj sobie, ponoc czesto mylone z miesiaczka. Ale nie wiem jak to interpretowac jesli beta wychodzi niska. Moze jeszcze za wczesnie zeby ja mierzyc?
Nie wiem... Za dużo czytam w necie i miesza mi się w głowie. Nie mam żadnych objawów ani nic. Więc raczej trzeba przestać myśleć bo zwariuje 😉tylko takie uczucie twardego podbrzusza od środka mam i parcie na pęcherz. Lekarz dopiero za 3 tyg 😑😑
 
Do góry