reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

Tak dziewczyny urodziłam, 04.09 o 20 .05 , Lenka 3340 ,51 cm na zdjęcie i opis,zbiorę się jutro ale wspomnę tylko że rodziłam , od regularnych skurczy od środa/ czwartek 12 w nocy( przyjęcie do szpitala) do właśnie piątku 20.05 . Także hardcore. Ale jest❤
Gratulacje:* w końcu doczekałas się i ty:)
 
reklama
Gratulacje 🥳🌻🥳 i witamy też Lenkę po drugiej stronie brzuszka 💐🥳💐

To już wszystkie w komplecie rozpakowane. I jak tylko pojawi się opis Musi to już można otwierać nowy rozdział naszego wątku "wzloty i upadki młodej matki" 😂😂😂

Jeżu...Misiaaa to cię wymęczyło 😱 mam nadzieję że obie czujecie się dobrze. I szybko wrócicie do domu 🤩 ściskamy mocno 💚
 
@misiaaa95 gratulacje! Strasznie się cieszymy ! 🥰❤️😍
Okazało się ze mój mały ma dopiero 5,7 % spadku masy ciała a oni cudują i straszą kroplowkami . Wczoraj była u mnie moja położna i właśnie mówiła, ze tu w szpitalu maja na tym punkcie hopla 😵 ciekawe kiedy nas wypuszcza.... z dobrych wiadomości to jest taka ze bilirubina mu spada czyli nie będzie musiał być naświetlany 😊
Już się martwiłam , bo wczoraj to był strasznie żółty 😫
 
@misiaaa95 gratulacje! Strasznie się cieszymy ! 🥰😍
Okazało się ze mój mały ma dopiero 5,7 % spadku masy ciała a oni cudują i straszą kroplowkami . Wczoraj była u mnie moja położna i właśnie mówiła, ze tu w szpitalu maja na tym punkcie hopla 😵 ciekawe kiedy nas wypuszcza.... z dobrych wiadomości to jest taka ze bilirubina mu spada czyli nie będzie musiał być naświetlany 😊
Już się martwiłam , bo wczoraj to był strasznie żółty 😫
No to super 😍 A kiedy się dowiesz czy wypisza was ?
 
A teraz szczera runda: jak poród? 😂 Żartuję! Chociaż boli jak cholera tyteraz już się ten ból zatarł w pamięci i mogę powiedzieć że miałam naprawdę super poród 👍 położna była cały czas z nami i po prostu umożliwiała mi to, czego akurat chciałam. Śmiała się że nie ma za dużo do roboty 😉 przyniosła miskę z wodą z lodem i mąż mi kładł w przerwach między skurczami na kark i czoło 👍 Bardzo dobrze wspominam 👍 i po 5 godzinach byłam już w domu 🤱🏼 😍

Zoya jest wyluzowana bardzo jeżeli zaspokoić jej potrzeby. Wczoraj byłyśmy u pediatry na drugim badaniu (U2 robi się w szpitalu jeżeli się zostaje a jak nie to u pediatry). Określił ją jako "Super-Fit-Baby" więc się cieszymu oczywiście 💚 od jutra będę jej podawać witaminę D3. U pediatry dostaje witaminę K . Strasznie się krzywi 😁 Kalendarz szczepień od października się zacznie. Jakby ogarnąć to wychodzenie z domu to całkiem nieźle będzie.
No... żeby bez tych różowych aniołków...w nocy raczej nie sypiam 😂🤷🏼‍♀️😂
 
Heeeej!!! Dziewczyny dawno mnie nie bylo. Ale luknelam tak z grubsza ze już wszystkie sie rozpakowałyście!!! Gratuluje Wam wszystkim!!!! 💜💙
Zycze zdrówka i bogatego baru mlecznego😉

Teraz juz za nami etap dziwnych bolesci i objawów naszych ciał i przechodziny w komplecie do rozterek co tu począć z naszymi rozdarciuchami😂😂

Moje 💙 juz ma zaraz pierwsze szczepienie, zgolone wlosy odrastaja po wenflonie -juz 0,5 cm maja a na środku irokez zostal o dlugosci 3cm od grzywki po szyje😁, tradzik niemowlecy , ciagle zelazo bierze bo jednak rewelacji nie ma( tragedii tez nie) i juz wazy 4560😁 za 1,5tyg konczy 2 miesiace!!!

Caluje Was i ściskam mocno mamuśki 💕💕
 
Gratuluje wszystkim świeżo rozpakowanym🥰 u nas trądzik niemowlęcy na całego, Franek ma buzię jak nastolatek w okresie dojrzewania 🤦‍♀️ale przemywamy rumiankiem i liczy że dziadostwo przejdzie✌️ale bardziej martwi mnie mocno odparzona pupa... Okazało się że mokre chusteczki z Lidla zaogniły sytuację. Znacie jakieś metody jak taką pupke teraz zaleczyć? Sudocrem, bephanten nie dały rady więc dzisiaj robimy kąpiel w krochmalu
 
Adunia ja w domu mam waciki bawełniane i ciepłą wodę (brzmi upierdliwie ale mam termos postawiony i jak dla mnie jest ok). I suszę suszarką pupę 😂 to znaczy suszarka chodzi bo małą uspokaja i ogrzewa. 🙈 Z suszarką poleciła mi położna. Mówiła że najczęściej odparzenia powstają na wilgotnej skórze. I tak odkryłam że suszarka u nas działa jak czarodziejska różdżka 😂 można dowolnie przebierać i przewijać 😂
Z pupą też bym stosowała krochmal i Bepanthen. Tylko czasem trzeba było poczekać na efekt. Moja najstarsza miała ekstremalnie przewrażliwioną skórę.

Mystic jak ten czas teraz przyspieszył 🙈
 
reklama
Gratuluje wszystkim świeżo rozpakowanym🥰 u nas trądzik niemowlęcy na całego, Franek ma buzię jak nastolatek w okresie dojrzewania 🤦‍♀️ale przemywamy rumiankiem i liczy że dziadostwo przejdzie✌ale bardziej martwi mnie mocno odparzona pupa... Okazało się że mokre chusteczki z Lidla zaogniły sytuację. Znacie jakieś metody jak taką pupke teraz zaleczyć? Sudocrem, bephanten nie dały rady więc dzisiaj robimy kąpiel w krochmalu
U nas to samo z pupa. Tyle że ja nie wiem po czym akurat 🤔.
Też używam u sudocrem i bephanten i krem z ziajki. Na razie bez skutku.
Dziewczyny A jak z krwawieniem u Was? Kiedy się skończyło? Bo u mnie nadal..
 
Do góry