reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Tak i to odliczanie najpierw do owu (którą nie wiadomo do końca czy się ma), potem do @, co miesiac zamiast się skupiać na tu i teraz to wieczne obliczenia..
U mnie co chwila jakaś koleżanka w ciąży albo wpadka.. wczoraj nawet przeczytałam o świętej Faustynie że była jedną z 10 rodzeństwa i od razu pomyślałam "no nie, ktoś miał 10 dzieci a ja nawet jednego zrobić nie umiem" [emoji23]
Doskonale was rozumiem dziewczyny... po 1,5 roku starań chyba powoli wysiadam 🤦🏼‍♀️ Co miesiąc wszystko kręci się wokół tego ze może tym razem się udało a później przychodzi @ i wielkie rozczarowanie. A do tego jeszcze te planowane boboseksy zamiast normalnie spontanicznie kiedy najdzie ochota 🤦🏼‍♀️U mnie dziś 7dc i to chyba ostatni kiedy będziemy się tak porządnie starać i jak się nie uda to chyba tez odpuszczę bo ileż można 🤷🏼‍♀️ Podziwiam osoby ktore starają się latami... próbuje sobie wytłumaczyć ze życie nie kończy się na dzieciach, możemy po prostu skupić się na sobie, realizować marzenia, podróżować i korzystać z życia na maxa bez żadnych wyrzeczeń i ograniczeń. Może po prostu nie dane mi doświadczyć macierzyństwa 🤷🏼‍♀️
 
reklama
Mnie i mojego męża pani ginekolog od razu wysłała na drożność i seminogram, pozniej w klinice rozszerzone badania męża i u mnie hormony w tym amh Szkoda czasu na działania bezowocne
Dokładnie tak,
Kurczę ciężko zrobić przy bladej kresce zdjęcie abyście wy widziały , tu już chyba lepiej ją widać 😅🤔 co wy na to?
ja tam widzę delikatny cień cienia 👍🏻
 
Co do mierzenia temperatur - wczoraj przyszedł mi termometr i dzisiaj rano przed wstaniem z łóżka zmierzyłam z ciekawości pierwszy raz i tempka 36,34-36,41 (dwa razy mierzyłam)..
Przeglądałam wykresy innych dziewczyn i to chyba mało.. jak na parę dni przed okresem - dziś 29dc, za jakieś 3 dni powinna być @.. każdy mam jakieś 36,7-36,9 a w ciąży to w ogóle rośnie [emoji26]
 
Co do mierzenia temperatur - wczoraj przyszedł mi termometr i dzisiaj rano przed wstaniem z łóżka zmierzyłam z ciekawości pierwszy raz i tempka 36,34-36,41 (dwa razy mierzyłam)..
Przeglądałam wykresy innych dziewczyn i to chyba mało.. jak na parę dni przed okresem - dziś 29dc, za jakieś 3 dni powinna być @.. każdy mam jakieś 36,7-36,9 a w ciąży to w ogóle rośnie [emoji26]
Dla porównania napiszę ,że ja mam 5 dpo i dzisiaj miałam 36,8. Trzeba dalej mierzyć żeby zobaczyć czy wzrasta czy nie.
 
Dziewczyny bierze mnie infekcja grzybicza raczej :( swędzi i boli. Nie wiem teraz czy iść do ginekologa po coś czy mogę kupić coś w aptece jak nie jestem pewna czy się udało czy nie ? Żeby nie zaszkodzić
Nie wiadomo, czy to infekcja grzybicza czy bakteryjna. Możesz wziąć probiotyki, żeby odbudować florę, albo bez recepty ja brałam albothyl. Do użytku zewnętrznego clotrimazolum przy infekcji grzybiczej. Najlepiej jednak udać się do ginekologa i dowiedzieć, co to właściwie jest.
 
reklama
Ja jeszcze testu nie robiłam. Ale w piątek mam ginekologa i chciałam wiedzieć na czym stoję. To moj 27 dc
Też miałam taka sytuację że szłam do gina wtedy w 30dc. Testy były białe, bete zrobilam tez nic. A objawy na ciaze wszystkie mozliwe :) No niestety nie wyszło :) Ale mam nadzieję że u Ciebie beta rozwieje wątpliwości :)

Ja niestety nic nie widzę :(
Ja też niestety nic nie widzę ani na jednym ani na drugim zdjęciu. Może to jeszcze za wcześnie?
Ja wierzę, że Tobie sie uda, prędzej czy później. Kibicuję Ci mocno i wierzę, że się doczekasz :*
A my kiedy testujemy ?
Ja dziś 26dc :) twardo czekam do niedzieli :) choć mój M. Jak nigdy nie pytał tak teraz codziennie czy ja już robiłam test czy jeszcze nie :) chyba tak go wymeczylam w tym cyklu od początku do końca jak tylko się dało że teraz mu się dłuży bardziej niż mnie 😂
 
Do góry