reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania, początki

Ja także trzymam kciuki [emoji846]
Hej dziewczyny muszę się pożalić znowu się nie udało więc zaczynamy nowy cykl :( Pocieszające jest to że w tą sobotę zaczynamy tygodniowy urlop z mężem i akurat wypadają dni płodne więc będziemy działać :D Trzymajcie kciuki może w końcu się coś zalęgnie :) :) Pozdrawiam WAS!!
 
reklama
Dołączam do zaciskania kciuków za Was wszystkie!
Ja póki co ciągle czekam na wizytę u gina (26 października) żeby dostać zielone światło. Bardzo bym chciała już zacząć starania... Dobrze, że w domu dwójka maluchów już jest to czas płynie trochę szybciej. [emoji6]
 
Dołączam do zaciskania kciuków za Was wszystkie!
Ja póki co ciągle czekam na wizytę u gina (26 października) żeby dostać zielone światło. Bardzo bym chciała już zacząć starania... Dobrze, że w domu dwójka maluchów już jest to czas płynie trochę szybciej. [emoji6]
to jeszcze musisz długo czekać... życzę Ci by ten czas minął błyskawicznie i starania były owocne w 1 cyklu. Ja czekam już niecierpliwością by zacząć testować...@ powinnam dostać za tydzień. Kupilam test ciazowy na którym jest napisane że wykrywa ciążę 6 dni wcześniej... Ale nie chce mi się w to wierzyć , mam nadzieję że chociaż do środy wytrzymam że zrobieniem testu 🤣
 
U mnie dzisiaj 22dc, 7 dni do @. Im bliżej tym coraz bardziej mam w głowie ze się nie udało.. Aż boję się testować za te 7 dni a równocześnie nie mogę doczekać.
 
W poprzednie ciąże zachodziłam szybko. Pierwsza w 3 cyklu starań, a druga w 2 cyklu. Jeśli tendencja się utrzyma to teraz powinnam zajść w 1 [emoji23].
Ja sobie obiecuję, że jak już będę mogła testować to nie szybciej niż w dniu spodziewanej @, ale wątpię bym rzeczywiście dała rade wytrzymać.
Albo wymyśliłam sobie, że ponieważ mam już syna i córkę to kolejne dziecko będzie dla mnie zagadką, aż do porodu... [emoji12]
to jeszcze musisz długo czekać... życzę Ci by ten czas minął błyskawicznie i starania były owocne w 1 cyklu. Ja czekam już niecierpliwością by zacząć testować...@ powinnam dostać za tydzień. Kupilam test ciazowy na którym jest napisane że wykrywa ciążę 6 dni wcześniej... Ale nie chce mi się w to wierzyć , mam nadzieję że chociaż do środy wytrzymam że zrobieniem testu [emoji1787]
 
reklama
Do góry