reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania, początki

reklama
No najgorsze😑 ale masz tu wsparcie w forum bo dziewczyny też czekają 😊 życzę powodzenia i owocnych starań😆
dziekuej. W pierwszej ciąży też bardzo docejialam to forum, a z dziewczynami z czerwcowych mam 2018 cały czas mamy kontakt tylko stworzyliśmy grupę na Messenger i tam cały czas piszemy bo jest prościej i można wysyłać filmiki i zdjęcia bez problemu 🙂
Teraz też dużym wsparciem dla mnie jest możliwość pisania tutaj, mam nadzieję że niedługo dołączę do grupy mam majowych/czerwcowych mam 2020 i będzie to również extra grupa jak tak w której obecnie jestem z pierwszym maluchem 😁
 
dziekuej. W pierwszej ciąży też bardzo docejialam to forum, a z dziewczynami z czerwcowych mam 2018 cały czas mamy kontakt tylko stworzyliśmy grupę na Messenger i tam cały czas piszemy bo jest prościej i można wysyłać filmiki i zdjęcia bez problemu 🙂
Teraz też dużym wsparciem dla mnie jest możliwość pisania tutaj, mam nadzieję że niedługo dołączę do grupy mam majowych/czerwcowych mam 2020 i będzie to również extra grupa jak tak w której obecnie jestem z pierwszym maluchem 😁
Ja jestem od niedawna na grupie ale właśnie też doceniam to miejsce, człowiek się trochę uspokoi jak poczyta, że ktoś znalazł się w takiej samej sytuacji 😁 wsparcie przede wszystkim. Mam nadzieję że też niedługo będę mogła dołączyć do mam oczekujących na maleństwo. Póki co czekam aż się wszystko oczyści....w czwartek było poronienie....zastanawiam się jak długo może potrwać krawawienie po poronieniu? Nie miałam łyżeczkowania . W piątek moja dr sprawdziła i stwierdziła że wszystko się ładnie oczyszcza więc czekać....
 
Ja jestem od niedawna na grupie ale właśnie też doceniam to miejsce, człowiek się trochę uspokoi jak poczyta, że ktoś znalazł się w takiej samej sytuacji 😁 wsparcie przede wszystkim. Mam nadzieję że też niedługo będę mogła dołączyć do mam oczekujących na maleństwo. Póki co czekam aż się wszystko oczyści....w czwartek było poronienie....zastanawiam się jak długo może potrwać krawawienie po poronieniu? Nie miałam łyżeczkowania . W piątek moja dr sprawdziła i stwierdziła że wszystko się ładnie oczyszcza więc czekać....
nie mam pojęcia ile to może potrwać ale oby szybciutko się skończyło i nowe starania, mam nadzieję że owocne będą i szczęśliwe 😚
To będzie wasz pierwszy maluszek?
 
Ja byłam na grupie październikowe mamy 2018 [emoji3059] i super wspominam ten czas, jedna od drugiej może się duzo dowiedzieć a przy okazji pogadać. Mam nadzieję że może razem dołączymy do majowych lub czerwcowych mam [emoji16]
dziekuej. W pierwszej ciąży też bardzo docejialam to forum, a z dziewczynami z czerwcowych mam 2018 cały czas mamy kontakt tylko stworzyliśmy grupę na Messenger i tam cały czas piszemy bo jest prościej i można wysyłać filmiki i zdjęcia bez problemu [emoji846]
Teraz też dużym wsparciem dla mnie jest możliwość pisania tutaj, mam nadzieję że niedługo dołączę do grupy mam majowych/czerwcowych mam 2020 i będzie to również extra grupa jak tak w której obecnie jestem z pierwszym maluchem [emoji16]
 
Ja byłam na grupie październikowe mamy 2018 [emoji3059] i super wspominam ten czas, jedna od drugiej może się duzo dowiedzieć a przy okazji pogadać. Mam nadzieję że może razem dołączymy do majowych lub czerwcowych mam [emoji16]
Oo to ja chce z Wami 😀 do majowych nie dam rady bo kończy mi sie okres ale do czerwcowych chętnie! 😁
 
reklama
Ja byłam na grupie październikowe mamy 2018 [emoji3059] i super wspominam ten czas, jedna od drugiej może się duzo dowiedzieć a przy okazji pogadać. Mam nadzieję że może razem dołączymy do majowych lub czerwcowych mam [emoji16]
super też mam taką nadzieję 🙂 my jesteśmy cały czas w kontakcie z dziewczynami i czerwcowych mam chociaż mój akurat urodził się w maju, a część dziewczyn spotkała nawet się w rzeczywistości bo organizowane było spotkanie na które niestety ja nie pojechałam bo za daleko. Ale na prawdę super rzecz te forum 🙂🙃
Oo to ja chce z Wami 😀 do majowych nie dam rady bo kończy mi sie okres ale do czerwcowych chętnie! 😁
kto wie może i my zawitamy w czerwcowych, czas pokaże 🙂
 
Do góry