reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania, początki

reklama
dziekuej. W pierwszej ciąży też bardzo docejialam to forum, a z dziewczynami z czerwcowych mam 2018 cały czas mamy kontakt tylko stworzyliśmy grupę na Messenger i tam cały czas piszemy bo jest prościej i można wysyłać filmiki i zdjęcia bez problemu 🙂
Teraz też dużym wsparciem dla mnie jest możliwość pisania tutaj, mam nadzieję że niedługo dołączę do grupy mam majowych/czerwcowych mam 2020 i będzie to również extra grupa jak tak w której obecnie jestem z pierwszym maluchem 😁
Dobre to jest wygadać się tu, w realu połowa ludzi nawet nie wie z czym tu się mierzymy i jak wiele przeżywamy wewnątrz😁 nie znamy się osobiście, więc można pisać najszczerszą prawdę, a ludzie bezinteresownie pomogą, opiszą co oni mieli, co należy, co jest dobre. Jest tu dużo mega pozytywnych osób.😁
I tego Ci kochana życzę z całego serduszka najmocniej! 😊😊😊😊😋
 
Super pierwsza ciąża jest taka fascynująca gdy wszystko dzieje się poraz pierwszy i niewiadomo czego się spodziewać a największym plusem jest to że można spokojnie się przygotowywać do roli matki, szykować wyprawkę co Gomez jest cudowne 🙂 przy kolejnym jest gorzej bo trzeba zająć się tym drugim maluszkiem i nie ma za bardzo jak spokojnie cieszyć się ciąża. Tak przynajmniej wiem z opowiadań koleżanki bo sama jeszcze nie jestem (chyba) w ciąży, przekonam się za 1,5yygodnia
Ja byłam na grupie październikowe mamy 2018 [emoji3059] i super wspominam ten czas, jedna od drugiej może się duzo dowiedzieć a przy okazji pogadać. Mam nadzieję że może razem dołączymy do majowych lub czerwcowych mam [emoji16]
też mam taką nadzieję i trzymam mocno za nas kciuki✊
Dobre to jest wygadać się tu, w realu połowa ludzi nawet nie wie z czym tu się mierzymy i jak wiele przeżywamy wewnątrz😁 nie znamy się osobiście, więc można pisać najszczerszą prawdę, a ludzie bezinteresownie pomogą, opiszą co oni mieli, co należy, co jest dobre. Jest tu dużo mega pozytywnych osób.😁
I tego Ci kochana życzę z całego serduszka najmocniej! 😊😊😊😊😋
ja tobie również życzę byśmy razem były w grupie majowych/czerwcowych mamusiek✊😘 miło się czyta takie wiadomości
 
Hej dziewczyny muszę się pożalić znowu się nie udało więc zaczynamy nowy cykl :( Pocieszające jest to że w tą sobotę zaczynamy tygodniowy urlop z mężem i akurat wypadają dni płodne więc będziemy działać :D Trzymajcie kciuki może w końcu się coś zalęgnie :) :) Pozdrawiam WAS!!
 
Hej dziewczyny muszę się pożalić znowu się nie udało więc zaczynamy nowy cykl :( Pocieszające jest to że w tą sobotę zaczynamy tygodniowy urlop z mężem i akurat wypadają dni płodne więc będziemy działać :D Trzymajcie kciuki może w końcu się coś zalęgnie :) :) Pozdrawiam WAS!!
Trzymam kciuki😍 powodzonka, napewno w końcu się uda 😁
 
Hej dziewczyny muszę się pożalić znowu się nie udało więc zaczynamy nowy cykl :( Pocieszające jest to że w tą sobotę zaczynamy tygodniowy urlop z mężem i akurat wypadają dni płodne więc będziemy działać :D Trzymajcie kciuki może w końcu się coś zalęgnie :) :) Pozdrawiam WAS!!
Trzymamy mocno i pozdrawiamy!
 
reklama
Hej dziewczyny muszę się pożalić znowu się nie udało więc zaczynamy nowy cykl :( Pocieszające jest to że w tą sobotę zaczynamy tygodniowy urlop z mężem i akurat wypadają dni płodne więc będziemy działać :D Trzymajcie kciuki może w końcu się coś zalęgnie :) :) Pozdrawiam WAS!!
podobno na takich wyjazdach urlopowych są większe szanse na ciaze gdy potrafimy bardziej się wyluzować i nie myśleć o tym. Także trzymam mocno kciuki
 
Do góry