reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Tak czytam o tym i wiek ma duze znaczenie,pare lat w ta czy w tamta robi roznice,boje sie ze mi da duze prawdopodobienstwo,mysle zeby zrobic harmony przed tym usg z pappa
No tak, rozumiem. Może faktycznie w "pewnym wieku" lepiej zainwestować w coś "lepszego".
Czy mając 30 lat miałabyś inne podejście do pappa? Ja właśnie mam 30 lat stąd takie dziwne pytanie :)
 
reklama
No tak, rozumiem. Może faktycznie w "pewnym wieku" lepiej zainwestować w coś "lepszego".
Czy mając 30 lat miałabyś inne podejście do pappa? Ja właśnie mam 30 lat stąd takie dziwne pytanie :)
Ja mialam pappa jak mialam 26lat przy pierwszej ciazy,nawet nie wiedzialam co yo jest poprostu w uk robia wszystkim.i tam byly bardzo fajne liczby,do 35 lat wychodza dobre numery,ale wciaz to tylko porownywanie twoich wynikow z innymi tysiacami kobiet i to daje te "tyle na tyle, tam tysiecy kobiet w twoim wieku z takimi wynikami mialo tyle zachorowan.jakb bym miala 30 lat to bym sie nie bawila raczej w harmony,ale tez nigdy nie zapomne widoku mlodej slicznej mamy i taty i ich coreczke na placu zabaw z ZD,slicza mala dziewczynka,i tak sie zaczelam zastanawiac czy wiedzieli czy byli w tym 5% ze usg nie wykrylo.nie zmienia to faktu ze widac jak bardzo ja kochali.
 
Hej dziewczyny, nadrabiam strony właśnie i co do tego, ze ktoras z Was pisze ze zazdrości apetytu ja powiem tak 4 dni temu zazdrościłam bo nic nie moglam zjesc prxez zgage a teraz mam takieeeee zachcianki

Słuchajcie niedawno pytałam Was o wesele, dzis przeziębienie przeszło kompletnie więc sie wybralam na wesele na luzie ze naprawde, z moim mezulem i synem bylismy do 21 bylo super czuje się psychicznie milion razy lepiej, dziadek sie pochwalil ze jestem w ciąży więc nie obyło sie bez pytan:) ale co Wam jeszcze powiem chyba z 10kg przytyje bylo tak zajeb* jedzenie ze szok 😅😅😅 jestem wybredna ale to jedzenie bylo tak pyszne i ciasto ze naprawde jadlam i jadlam i jadlam i szkoda mi było od stołu odchodzić chyba wszystko bym do torebki upchnela i zabrala do domu😅😅😅 w dodatku mialam ochotę straszna na rybę, siadam a przy mnie ryba po grecku i sledziki❤️❤️❤️❤️❤️
Potancowalam troszkę, odstresowalam sie, atmosfera byla mega mila i jestem przeszczesliwa ze poszłam i oderwalam sie od codziennosci :)
 
U mnie weekend na wsi u teściów, więc można odpocząć od dużego miasta na codzień, ale dziś jakiś ciężki dzień dla mnie niby pochodziłam na świeżym powietrzu, ale cały dzień czuję brzuch, nie ma dramatu bo nawet nospa nie jest potrzebna ale jednak po całym dniu czucia brzucha to już mam dość i poszłabym spać 😴jeszcze czekam na ostatnią dawkę leku, bo dostałam opryszczki i muszę brać leki żeby się jej pozbyć, rano już bombardowalam mojego lekarza pytaniami czy na pewno nie zaszkodzi to dzidziusiowi ale na szczęście mówi że leki nie szkodzą a opryszczka nie jesy obojętna bo o ile na ustach (jak u mnie) nie jest sy groźna to jak przeniesie się na narządy płciowe to już stanowi zagrożenie, więc muszę się dostosować do zaleceń lekarza.. Chociaż ja z tych osób które najchętniej to po za witaminami nie brałabym żadnych leków w ciąży ale jak mus to mus.. Pociesza mnie że skoro czuję brzuch to maluszek się rozpycha i daje o sobie znać, od małego pokazuje kto tu rządzi 😂 kochane życzę Wam dobrej nocy 😘
 
Zachcianki! Na kolację (ta na noc) zjadlam ciasto drożdżowe od Mamy ❤, ale na kolacje o 18:30 były parówki i wiecie co...marzy mi się taki hot dog 🌭 jak w ikea😋.
Dobrej nocy kochane 😴
Hahah mi sie tez ostatnio marzyl hot dog z ikei ale z Polskiej ikei bo w uk maja nie dobre.wczoraj mielismy pieczone nozki z kurczaka z pieczonymi warzywami,i tak jak warzywa mi normalnie wchodza to kurczak ble,w sumie nie pamietam kiedy jadlam mieso.chyba powinnam sie troche zmusic bo jakies bialko jest potrzebne,teraz o hot dogu bede myslec
 
Hahah mi sie tez ostatnio marzyl hot dog z ikei ale z Polskiej ikei bo w uk maja nie dobre.wczoraj mielismy pieczone nozki z kurczaka z pieczonymi warzywami,i tak jak warzywa mi normalnie wchodza to kurczak ble,w sumie nie pamietam kiedy jadlam mieso.chyba powinnam sie troche zmusic bo jakies bialko jest potrzebne,teraz o hot dogu bede myslec
Nie zmuszaj sie, organizm sam dyktuje czego mu potrzeba, wbrew pozorom mieso nie jest najwyzej w piramidzie zywieniowej, jeśli chcesz dostarczyc bialka a nie masz ochoty na mieso jedz ryby, nabiał, ser zolty, jajka :)
 
reklama
Cześć dziewczyny. Czy któraś z Was zamiast zaparć ma biegunki? Ja codziennie rano tak mam. Czasek kilka razy latam do łazienki 😑 Nie boli mnie żołądek tylko dól brzucha.
 
Do góry