reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

No wlasnie teoretycznie nic [emoji23] ogolnie wyszla z tego niezla afera. Tu masz stanowisko konsultantow pobrane ze strony szpitala ogolnie. I cos jeszcze bylo ale bym musiala poszukacZobacz załącznik 1175866
A to ciekawe bo Ministerstwo wydawało zupełnie inne oświadczenia 😂 W Warszawie normalnie porody rodzinne od majówki wznowione i nie zamierzają na szczęście póki co zmieniać. Można? Można. Tak powinno być w całym kraju.
 
reklama
Też to kilku osobom mówiłam, co jak przegapie? Bo terez jak aplikuje luteinę to ciągle we wkładkach? A one,że nie ma opcji, że się to sączy i tego nie zatrzymasz ;) ja w ogóle nie wiem na co czekać bo pierwszy poród.
No też mi mowili że się sonczy ale i tak zawsze jest jakaś obawa. Ja mam drugi ale co z tego jak po tylu latach można zapomnieć i z synem odeszły mi wody w nocy jak spalam w szpitalu poczułam tylko że mi mokro i się obudziłam później już mi nic nie leciało dostałam tabletkę na wywołanie porodu bo zero rozwarcia i później już poszlo. A teraz i tak się czuję jak bym pierwszy raz miała rodzic i tak się boje masakra he
 
No też mi mowili że się sonczy ale i tak zawsze jest jakaś obawa. Ja mam drugi ale co z tego jak po tylu latach można zapomnieć i z synem odeszły mi wody w nocy jak spalam w szpitalu poczułam tylko że mi mokro i się obudziłam później już mi nic nie leciało dostałam tabletkę na wywołanie porodu bo zero rozwarcia i później już poszlo. A teraz i tak się czuję jak bym pierwszy raz miała rodzic i tak się boje masakra he
Nie bój się. Każda z nas to przeżyje. Nie ma co się nakrecac😉
 
No dokładnie 😊 A masz maluszka u siebie na sali? A jak kamienie piersią Ci idzie?
Mam go cały czas od czasu do czasu zabierają go tylko na jakieś badania. Z karmieniem nie mamy dużego problemu ale to moja 3ciaza z tym że tak jak druga jeżeli chodzi o karmienie bo córki niestety nie karmilam bo była malutka leżała w inkubatorze i karmili ja butelka. A później to już nie chciala piersi😉
 
Mam go cały czas od czasu do czasu zabierają go tylko na jakieś badania. Z karmieniem nie mamy dużego problemu ale to moja 3ciaza z tym że tak jak druga jeżeli chodzi o karmienie bo córki niestety nie karmilam bo była malutka leżała w inkubatorze i karmili ja butelka. A później to już nie chciala piersi😉
A no to super 😊 Życzę Wam szybkiego powrotu do domku i zdróweczka dla maluszka i Ciebie
Mam go cały czas od czasu do czasu zabierają go tylko na jakieś badania. Z karmieniem nie mamy dużego problemu ale to moja 3ciaza z tym że tak jak druga jeżeli chodzi o karmienie bo córki niestety nie karmilam bo była malutka leżała w inkubatorze i karmili ja butelka. A później to już nie chciala piersi😉
No to super 😊 Życzę Wam szybkiego powrotu do domku oraz zdrówka dla Ciebie i maluszka 😍
 
Odzież niemowlęca i dziecięca [emoji199]
Od ręki i na zamówienie, wszystko czego szukasz dla swojego maluszka [emoji3590]
Zapraszam!

 
Hej. Dzisiaj miałam wizytę u gina i okazało się że oprócz miękkiej szyjki mam rozwarcie na 2cm. Dziś 33+6. Jestem w szpitalu. Dostałam już pierwszą dawkę sterydów. Zobaczymy kiedy ten poród nastąpi...ale czuje że nie wytrzymam dłużej jak 2 tygodnie.
 
reklama
Hej. Dzisiaj miałam wizytę u gina i okazało się że oprócz miękkiej szyjki mam rozwarcie na 2cm. Dziś 33+6. Jestem w szpitalu. Dostałam już pierwszą dawkę sterydów. Zobaczymy kiedy ten poród nastąpi...ale czuje że nie wytrzymam dłużej jak 2 tygodnie.
Dobrze by było chociaż żeby maluszek posiedział tam jeszcze trochę. Ale jesteś pod opieką oni na pewno zrobią co trzeba. Także trzyma kciuki 😊 Będzie dobrze i się nie denerwuj😊
 
Do góry