reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Dziewczyny tylko ja od razu przypominam
Ze ja mam dziecko jedno wiec jesLi mnie nie chcecie na zamkniętym To spoko! Rozumiem. Bo ja mam „niepłodność wtórną”. Czyli jestem taką staraczką z odzysku :) No i za mną ciąża pozamaciczna i jeden jajowod stracony...
No co Ty! Każda mile widziana :) każda ma swoją historię, ale wszytskie się staramy i to nas łączy :)
 
Nie przeszkadza nam to że ktoś ma dziecko no przestań!
Dziewczyny tylko ja od razu przypominam
Ze ja mam dziecko jedno wiec jesLi mnie nie chcecie na zamkniętym To spoko! Rozumiem. Bo ja mam „niepłodność wtórną”. Czyli jestem taką staraczką z odzysku :) No i za mną ciąża pozamaciczna i jeden jajowod stracony...
 
Dziewczyny tylko ja od razu przypominam
Ze ja mam dziecko jedno wiec jesLi mnie nie chcecie na zamkniętym To spoko! Rozumiem. Bo ja mam „niepłodność wtórną”. Czyli jestem taką staraczką z odzysku :) No i za mną ciąża pozamaciczna i jeden jajowod stracony...
Co Ty opowiadasz?!?! Jak nie chcemy? Starasz się? Starasz - no więc o co chodzi!!!
 
Nie przeszkadza nam to że ktoś ma dziecko no przestań!
Ale czasem były dziewcyzny zdania ze jak ktoś ma już dziecko to nie zrozumie tych co nie maja żadnego. Z czym się nie zgodzę. Ja mam dziecko a świruje za drugim to dopiero wyobrażam sobie co by się działo jakby to bylamwalka o pierwsze dziecko. Ja napewno bym Wyladowala W kaftanie w domu bez klamek :( Wiec was dziewczyny podziwiam
I trzymam za was mocno kciuki tak z całego serducha wam kibicuje. I sobie tez. Ja zawsze miałam Świra na punkcie dzieci Nigdy bYm Nie przypuszczała ze skończę z jednym. A teraz codziennie Dziekuje za tego mojego jedynaczka bo wiem
Jakie to szczęście i skarb.
 
reklama
Do góry