reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania, początki

Ja już nie wytrzymałam [emoji16] testuj i trzymam kciuki za Twoje dwie kreski [emoji3590]Zobacz załącznik 1176297
Wow super ale się ciesz 😘😍 gratulacje kochana. Masz jakieś objawy ??

Ja jutro rano będę testować. Ogólnie czuje się normalnie, jedynie od kilku dni mam takie podświadomie przeczucie że się udało, lekkie pobolewanie piersi krótkie i tylko czasami. A dziś... byłam w pracy i przed przerwą czyli jakoś po 18 zaczęło mnie lekko mdlic, ale w sumie nie czułam się mocno głodna żeby to miało być z tego powodu. Po przerwie natomiast miałam ciągle uczucie gorzkosci w ustach. Wiem że w ciąży kobiety mają metaliczny posmak ale to raczej nie to tylko mam wrażenie że mam ciągle goszka sline. Plukalam usta woda i nic to nie dało, później próbowałam przegryzc to paluszkami (takimi "bez soli" dla dzieci) i nic, a wróciłam niedawno do domu to pomyślałam że jak zjem loda to słodycza zniweluje ten posmak i kurczę jadłam tego loda i ciągle czulam gorzki smak w ustach mimo że jednocześnie normalnie czułam smak słodkich lodów 🤦‍♀️🤷🏻‍♀️ i ciągle mam gorzko w buzi 🙉🙈 mam nadzieję że to jakis wczesny dziwny objaw ciąży bo jak nie to nie wiem co mi jest 😅🤦‍♀️
 
reklama
Wow super ale się ciesz [emoji8][emoji7] gratulacje kochana. Masz jakieś objawy ??

Ja jutro rano będę testować. Ogólnie czuje się normalnie, jedynie od kilku dni mam takie podświadomie przeczucie że się udało, lekkie pobolewanie piersi krótkie i tylko czasami. A dziś... byłam w pracy i przed przerwą czyli jakoś po 18 zaczęło mnie lekko mdlic, ale w sumie nie czułam się mocno głodna żeby to miało być z tego powodu. Po przerwie natomiast miałam ciągle uczucie gorzkosci w ustach. Wiem że w ciąży kobiety mają metaliczny posmak ale to raczej nie to tylko mam wrażenie że mam ciągle goszka sline. Plukalam usta woda i nic to nie dało, później próbowałam przegryzc to paluszkami (takimi "bez soli" dla dzieci) i nic, a wróciłam niedawno do domu to pomyślałam że jak zjem loda to słodycza zniweluje ten posmak i kurczę jadłam tego loda i ciągle czulam gorzki smak w ustach mimo że jednocześnie normalnie czułam smak słodkich lodów [emoji2356][emoji2370] i ciągle mam gorzko w buzi [emoji86][emoji85] mam nadzieję że to jakis wczesny dziwny objaw ciąży bo jak nie to nie wiem co mi jest [emoji28][emoji2356]
U mnie od samej owu do teraz kłucie jajników i ból w krzyżach. Czasami jest mi duszno, senność i ból piersi, takie "ciężkie" się zrobiły. [emoji846]

Posmak w ustach też mam inny, w nocy muszę wstawać się napić bo aż przez ten posmak mam sucho w ustach.

Kiedy będziesz testować? [emoji3059]
 
U mnie od samej owu do teraz kłucie jajników i ból w krzyżach. Czasami jest mi duszno, senność i ból piersi, takie "ciężkie" się zrobiły. [emoji846]

Posmak w ustach też mam inny, w nocy muszę wstawać się napić bo aż przez ten posmak mam sucho w ustach.

Kiedy będziesz testować? [emoji3059]
to masz więcej objawow więc mam nadzieję że chociaż u Ciebie będą dwie kreski. Kiedy testujesz?
Ja od zawsze mam sucho w ustach w nocy, kiedyś zawsze miałam butelkę wody koło łóżka. Później jak weszłam w ciąże to strasznie dużo piłam i w dzień i w nocy, po porodzie dalej dużo pije wody, a w nocy zawsze jak idę do wc to zahaczam o lodówkę by się napić wody 🙂
Ja dziś testowałam o 3 w nocy. Akurat maluch mój się obudził a mi się strasznie chciało do wc i zrobiłam test. Oczywiście 100% negatywny 😪
 
A może jest za wcześnie, mi się owu przesunęło o 4 dni i dlatego tak szybko wyszedł pozytyw.
Dzisiaj rano nie miałam czasu zrobić, jutro z samego rana testuje [emoji846]
to masz więcej objawow więc mam nadzieję że chociaż u Ciebie będą dwie kreski. Kiedy testujesz?
Ja od zawsze mam sucho w ustach w nocy, kiedyś zawsze miałam butelkę wody koło łóżka. Później jak weszłam w ciąże to strasznie dużo piłam i w dzień i w nocy, po porodzie dalej dużo pije wody, a w nocy zawsze jak idę do wc to zahaczam o lodówkę by się napić wody [emoji846]
Ja dziś testowałam o 3 w nocy. Akurat maluch mój się obudził a mi się strasznie chciało do wc i zrobiłam test. Oczywiście 100% negatywny [emoji25]
 
A może jest za wcześnie, mi się owu przesunęło o 4 dni i dlatego tak szybko wyszedł pozytyw.
Dzisiaj rano nie miałam czasu zrobić, jutro z samego rana testuje [emoji846]
u mnie test pozytywny owulacyjny był w piątek i sobotę 4 i 5 września, a współżycie było 4 września i później chyba dopiero po tygodniu. Teoretycznie niby może już wyjść test ale wiadomo że najlepiej robić w dniu spodziewanej miesiączki
 
Trzymam kciuki! U nas cudem się udało bo przesunęła mi się owu że miałam wcześniej a przytulanki były 3, 4dni przed owu
Ekstra to może jest nadzieja..
@Sliim Negatywne myśli na bok i do roboty! Pomyśl sobie, że masz szczęście że możesz już działać. Ja nawet tego nie mogę chociaż dziś miałam najboleśniejszą owulację ever!
Będzie dobrze [emoji6]
@Nesbitt33 gratulacje [emoji3059]
To chyba przez problemy w pracy te negatywnie myśli :(
 
A może jest za wcześnie, mi się owu przesunęło o 4 dni i dlatego tak szybko wyszedł pozytyw.
Dzisiaj rano nie miałam czasu zrobić, jutro z samego rana testuje [emoji846]
jak tam u Ciebie sytuacja ?

Ja jutro powinnam dostać @, dziś zrobiłam test i oczywiście negatywny. Także już całkiem straciłam nadzieję że się udało bo na pewno okres jutro się pojawi albo w sobotę. Następny cykl też pewnie będzie bezowocny bo w telefon pokazuje mi dni płodne w tygodniu w którym pracuje na noc. Rano jak wrócę z pracy nie będzie czasu na Przytulanki a wieczorem przed moim wyjściem do pracy też będzie problem bo mały zazwyczaj jest w tym momencie szykowany do spania gdy ja szykuje się do pracy. Rzadko kiedy zaśnie np przed 21 żebyśmy mieli jeszcze czas na Przytulanki. Także jestem już podwójnie rozczarowana. No i w listopadzie obchodzić będę 30 urodziny i myślałam że wtedy bym wszystkim powiedziała że jestem w ciąży ale niestety nie będzie takiego fajnego prezentu urodzinowego 😭
 
Cześć dziewczyny, dawno mnie to nie było, gratuluje wszystkich dwóch kreseczek! a ja cóż.. Dziś 28 dc i ujrzałam dwie kreseczki na teście. A najlepsze jest w tym wszystkim to, że nawet nie wiem kiedy była owulacja ani ile dni od niej minęło 🤷‍♀️. Do zrobienia skłoniła mnie niechęć do kawy i delikatne mdłości po niej. Dla przypomnienia dodam, że to jest pierwszy cykl po odstawieniu tabsów i jeszcze nawet nie miałam normalnej miesiączki, a że ostatnio wszystko robiłam w biegu, to zapomniałam, że nie biorę tabletek i żeby chociaż poobserwować kiedy ta owulacja była. Mam nadzieje, że wszystko będzie dobrze z ciążą ☺
 
reklama
jak tam u Ciebie sytuacja ?

Ja jutro powinnam dostać @, dziś zrobiłam test i oczywiście negatywny. Także już całkiem straciłam nadzieję że się udało bo na pewno okres jutro się pojawi albo w sobotę. Następny cykl też pewnie będzie bezowocny bo w telefon pokazuje mi dni płodne w tygodniu w którym pracuje na noc. Rano jak wrócę z pracy nie będzie czasu na Przytulanki a wieczorem przed moim wyjściem do pracy też będzie problem bo mały zazwyczaj jest w tym momencie szykowany do spania gdy ja szykuje się do pracy. Rzadko kiedy zaśnie np przed 21 żebyśmy mieli jeszcze czas na Przytulanki. Także jestem już podwójnie rozczarowana. No i w listopadzie obchodzić będę 30 urodziny i myślałam że wtedy bym wszystkim powiedziała że jestem w ciąży ale niestety nie będzie takiego fajnego prezentu urodzinowego [emoji24]
Zrobiłam test płytkowy i wyszła druga ale blada kreska. Czekam do terminu @ i zrobię znowu żeby sprawdzić czy ciemnieje.
IMG_20200916_082125.jpeg
 
Do góry