reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania, początki

reklama
Hej, jestem tu nowa, jednak widzę że panuje tu bardzo fajna atmosfera, więc postanowiłam do was dołączyć 😁 my razem z mężem staramy się od prawie roku o drugie dziecko, jednak bez efektów 😔 do miesiączki 7 dni, więc zobaczymy czy w tym cyklu coś się zadziało, jednak znając życie, pewnie nic z tego nie będzie 😔 pozdrawiam wszystkich serdecznie
 
Hej miło że do nas dołączyłaś, też już mamy 13 cykli starań za sobą. [emoji85]
Hej, jestem tu nowa, jednak widzę że panuje tu bardzo fajna atmosfera, więc postanowiłam do was dołączyć [emoji16] my razem z mężem staramy się od prawie roku o drugie dziecko, jednak bez efektów [emoji17] do miesiączki 7 dni, więc zobaczymy czy w tym cyklu coś się zadziało, jednak znając życie, pewnie nic z tego nie będzie [emoji17] pozdrawiam wszystkich serdecznie
 
Hej miło że do nas dołączyłaś, też już mamy 13 cykli starań za sobą. [emoji85]
Może wkoncu się doczekamy i zobaczymy upragnione II kreseczki w tym cyklu 😊
Jak u ciebie sytuacja wygląda? Dużo dni do miesiączki ci zostało? Mi 7 i co dnia pojawiają się nowe objawy i się zastanawiam czy to moja psychika czy jednak coś się dzieje 😊 chociaż 7 dni przed miesiączka to pewnie za wcześnie na jakiekolwiek objawy 😔
 
Dzis 28 dc, ostatnie miesiace cykl średnio trwał 26/27 dni. Dzis rano testowałam ale negatyw, i się w sumie jakoś nie nastawiam.

Jak wasze starania? Badaliście się i wiecie co jest przyczyną, czy narazie na spokojnie? :)
 
Dzis 28 dc, ostatnie miesiace cykl średnio trwał 26/27 dni. Dzis rano testowałam ale negatyw, i się w sumie jakoś nie nastawiam.

Jak wasze starania? Badaliście się i wiecie co jest przyczyną, czy narazie na spokojnie? :)
Może wkoncu się doczekamy i zobaczymy upragnione II kreseczki w tym cyklu [emoji4]
Jak u ciebie sytuacja wygląda? Dużo dni do miesiączki ci zostało? Mi 7 i co dnia pojawiają się nowe objawy i się zastanawiam czy to moja psychika czy jednak coś się dzieje [emoji4] chociaż 7 dni przed miesiączka to pewnie za wcześnie na jakiekolwiek objawy [emoji17]
 
Witajcie dziewczyny! Wiem że jest pełno takich tematów ale trudno jest tam się „przebić” aby twój wpis został zauważony. Zazwyczaj dziewczyny tam już bardzo dobrze się znają i czuje się tam obco. Dlatego założyłam własny temat i zapraszam wszystkie kobietki które właśnie zaczęły starania o dzidziusia. Ja jestem Monika mam 26 lat i obecnie czekam do 7.06 na testowanie. To mój trzeci cykl starań i jestem już bardzo ciekawa czy coś z tego wyszło.
 
Dzis 28 dc, ostatnie miesiace cykl średnio trwał 26/27 dni. Dzis rano testowałam ale negatyw, i się w sumie jakoś nie nastawiam.

Jak wasze starania? Badaliście się i wiecie co jest przyczyną, czy narazie na spokojnie? :)

Dzis 28 dc, ostatnie miesiace cykl średnio trwał 26/27 dni. Dzis rano testowałam ale negatyw, i się w sumie jakoś nie nastawiam.

Jak wasze starania? Badaliście się i wiecie co jest przyczyną, czy narazie na spokojnie? :)
Może jeszcze się coś zmieni 😊
My narazie na spokojnie. Mamy synka 5 letniego, więc jesteśmy zdania, że kiedyś musi się udać. Ja mam cykle 29/30 dni. Dzis 24 dzień cyklu, jednak w tym miesiącu jakoś nie ciągnie mnie do testowania, mimo że co miesiąc robiłam już testy kilka dni przed miesiączka. Zobaczymy czy miesiączka przyjdzie. Nie nastawiam się jakoś zbytnio, mimo że zawsze było odwrotnie 😁 chyba czas zrobił swoje i nastawienie się zmieniło 😊
 
A sprawdzasz owulacje? Temperatura, szyjka lub może monitoring? :)

Ja jestem po biochemicznej w lutym, w lipcu mialam robione hsg, partner badanie nasienia i wszystko jest ok.
Moja ginekolog zaproponowała że jeśli 3 cykle po hsg nie uda się naturalnie to Inseminacja natomiast w klinice leczenia niepłodności lekarz powiedział że jeśli przez najbliższy rok nam się nie uda naturalnie to dopiero wtedy myśleć o inseminacji bo podobno pary w naszym wieku mają tylko 15% szans w ciągu roku by się udało (ja 25, on 30.Do końca roku próbujemy naturalnie a później będziemy myśleć co dalej [emoji2368]
Może jeszcze się coś zmieni [emoji4]
My narazie na spokojnie. Mamy synka 5 letniego, więc jesteśmy zdania, że kiedyś musi się udać. Ja mam cykle 29/30 dni. Dzis 24 dzień cyklu, jednak w tym miesiącu jakoś nie ciągnie mnie do testowania, mimo że co miesiąc robiłam już testy kilka dni przed miesiączka. Zobaczymy czy miesiączka przyjdzie. Nie nastawiam się jakoś zbytnio, mimo że zawsze było odwrotnie [emoji16] chyba czas zrobił swoje i nastawienie się zmieniło [emoji4]
 
reklama
A sprawdzasz owulacje? Temperatura, szyjka lub może monitoring? :)

Ja jestem po biochemicznej w lutym, w lipcu mialam robione hsg, partner badanie nasienia i wszystko jest ok.
Moja ginekolog zaproponowała że jeśli 3 cykle po hsg nie uda się naturalnie to Inseminacja natomiast w klinice leczenia niepłodności lekarz powiedział że jeśli przez najbliższy rok nam się nie uda naturalnie to dopiero wtedy myśleć o inseminacji bo podobno pary w naszym wieku mają tylko 15% szans w ciągu roku by się udało (ja 25, on 30.Do końca roku próbujemy naturalnie a później będziemy myśleć co dalej [emoji2368]
aż tak małe szanse są dla młodych ludzi w wieku 25-30 lat? Wydawało mi się że to właśnie taki najbardziej głodny okres jeśli chodzi o wiek
 
Do góry