reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania, początki

jak tam u Ciebie sytuacja ?

Ja jutro powinnam dostać @, dziś zrobiłam test i oczywiście negatywny. Także już całkiem straciłam nadzieję że się udało bo na pewno okres jutro się pojawi albo w sobotę. Następny cykl też pewnie będzie bezowocny bo w telefon pokazuje mi dni płodne w tygodniu w którym pracuje na noc. Rano jak wrócę z pracy nie będzie czasu na Przytulanki a wieczorem przed moim wyjściem do pracy też będzie problem bo mały zazwyczaj jest w tym momencie szykowany do spania gdy ja szykuje się do pracy. Rzadko kiedy zaśnie np przed 21 żebyśmy mieli jeszcze czas na Przytulanki. Także jestem już podwójnie rozczarowana. No i w listopadzie obchodzić będę 30 urodziny i myślałam że wtedy bym wszystkim powiedziała że jestem w ciąży ale niestety nie będzie takiego fajnego prezentu urodzinowego [emoji24]
A ja trzymam mocno za Ciebie kciuki. Może akurat jeśli nie w tym to właśnie w październiku się uda. Ja w tym cyklu nie wierzyłam że się uda bo wgl nie zgraliśmy się z owu, gdy miała być to mąż wyjechał z pracy w delegacje. Tobie też owu może się przesunąć lub plemniki przetrwaja kilka dni.. Nie martw się, myśl pozotywnie, myśl że się uda [emoji3590] a w tym cyklu dopóki nie ma @ jeszcze nie wszystko stracone [emoji4]
 
reklama
A ja trzymam mocno za Ciebie kciuki. Może akurat jeśli nie w tym to właśnie w październiku się uda. Ja w tym cyklu nie wierzyłam że się uda bo wgl nie zgraliśmy się z owu, gdy miała być to mąż wyjechał z pracy w delegacje. Tobie też owu może się przesunąć lub plemniki przetrwaja kilka dni.. Nie martw się, myśl pozotywnie, myśl że się uda [emoji3590] a w tym cyklu dopóki nie ma @ jeszcze nie wszystko stracone [emoji4]
właśnie dziś dostałam @ także jeden dzień wcześniej niż myślałam. Na ten cykl który dziś się zaczął nie nastawiam się na powodzenie ale może będzie ok. No zobaczymy. Dziekuej za kciuki.
 
Cześć dziewczyny, dawno mnie to nie było, gratuluje wszystkich dwóch kreseczek! a ja cóż.. Dziś 28 dc i ujrzałam dwie kreseczki na teście. A najlepsze jest w tym wszystkim to, że nawet nie wiem kiedy była owulacja ani ile dni od niej minęło 🤷‍♀️. Do zrobienia skłoniła mnie niechęć do kawy i delikatne mdłości po niej. Dla przypomnienia dodam, że to jest pierwszy cykl po odstawieniu tabsów i jeszcze nawet nie miałam normalnej miesiączki, a że ostatnio wszystko robiłam w biegu, to zapomniałam, że nie biorę tabletek i żeby chociaż poobserwować kiedy ta owulacja była. Mam nadzieje, że wszystko będzie dobrze z ciążą ☺
Zrobiłam test płytkowy i wyszła druga ale blada kreska. Czekam do terminu @ i zrobię znowu żeby sprawdzić czy ciemnieje. Zobacz załącznik 1177335
Gratuluję Wam dziewczyny!!!!

Mi owulacja się spóźniła o 5 dni! Dzisiaj tak mnie jajnik boli że szok ale o dziwo prawy, a zawsze bolał mnie lewy 🤷‍♀️ także teraz czekamy 17 dni do spodziewanej @ tak mi aplikacja wyliczyla po tym jak wprowadzilam owulacje. To będzie baaardzo długie 17 dni xD
 
Trzymam kciuki [emoji110][emoji110]
Gratuluję Wam dziewczyny!!!!

Mi owulacja się spóźniła o 5 dni! Dzisiaj tak mnie jajnik boli że szok ale o dziwo prawy, a zawsze bolał mnie lewy [emoji2368] także teraz czekamy 17 dni do spodziewanej @ tak mi aplikacja wyliczyla po tym jak wprowadzilam owulacje. To będzie baaardzo długie 17 dni xD
 
Jestem ciekawa tego cyklu.
@pojawil sie po 28 dniach 29 sierpnia do 3 wrzesnia wyliczenia z dwóch kalendarzy z 1 owulacja 9 z Flo 11
11 dc zrobiony test owu pozytywny bol piersi i wydzielina galaretowatą pojawiła się 16,17,18,19 dc ciekawe czy sie uda
 
Ostatnia edycja:
Jestem ciekawa tego cyklu.
@pojawil sie po 28 dniach 29 sierpnia do 3 wrzesnia wyliczenia z dwóch kalendarzy z 1 owulacja 9 z Flo 11
11 dc zrobiony test owu pozytywny bol piersi i wydzielina galaretowatą pojawiła się 16,17,18,19 dc ciekawe czy sie uda
U mnie taka wodnista przezroczysta wydzielina świadczyła o owu
 
reklama
Do góry