reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Jakbym takiej jebutnęła przez leb..
Tylko ja bym sie bała, żeby obcy kraj mieszał się w to. Za granicą mozna stracić dziecko na mrugniecie okiem. Ciężko jest bardzo je później odzyskać. Niech wnosi jak najszybciej sprawe w PL. Chociaz nie wiem czy sąd przychyli się do tego zeby zabrac dziecko do dziadków, kiedy ma ojca. Pogmatwane trochę.
Mój byly mąż tez próbował walczyć o małą żeby mieszkała u jego matki. Sąd mu od razu powiedział, że nie ma takiej możliwości, bo to rodzic jest od chowania dziecka, a nie babka czy dziadek
Niee chodzi nam żeby mieszkał z nami... Ale on bardzo tęskni do dziadków... O to chodziło... Wiem że oni są rodzicami i mają pełne prawa.. Ale ona powinna iść na odwyk... Leczyć się bo inaczej to dziecko tam zginie 😔
 
reklama
Niee chodzi nam żeby mieszkał z nami... Ale on bardzo tęskni do dziadków... O to chodziło... Wiem że oni są rodzicami i mają pełne prawa.. Ale ona powinna iść na odwyk... Leczyć się bo inaczej to dziecko tam zginie 😔
A to źle zrozumiałam, wybacz. Niech walczy chłop póki czas! Trzymam kciuki mocno za Was.
A mlody ile ma lat?
 
A to źle zrozumiałam, wybacz. Niech walczy chłop póki czas! Trzymam kciuki mocno za Was.
A mlody ile ma lat?
Dzięki 8 lat.. Mój go prawie nie widuje... Siedzi tam wsumie też nie wie po co. Takie życie pojeb... Chcieliśmy sobie ułożyć żyć razem... Ja w ciąży dziecko planowane ale jakoś człowiek się cieszyć nie może... Przyjeżdża na prenatalne zostanie tydzień czasu i zobaczymy... Może pójdziemy do prawnika
 
[QUO
Dzięki 8 lat.. Mój go prawie nie widuje... Siedzi tam wsumie też nie wie po co. Takie życie pojeb... Chcieliśmy sobie ułożyć żyć razem... Ja w ciąży dziecko planowane ale jakoś człowiek się cieszyć nie może... Przyjeżdża na prenatalne zostanie tydzień czasu i zobaczymy... Może pójdziemy do prawnika
Koniecznie. Nim będzie za późno. A takie sprawy ciągną się latami.
 
Dzięki 8 lat.. Mój go prawie nie widuje... Siedzi tam wsumie też nie wie po co. Takie życie pojeb... Chcieliśmy sobie ułożyć żyć razem... Ja w ciąży dziecko planowane ale jakoś człowiek się cieszyć nie może... Przyjeżdża na prenatalne zostanie tydzień czasu i zobaczymy... Może pójdziemy do prawnika
Idźcie, choćby po zwykłą poradę, żeby powiedział Wam jakie są rozwiązania.
 
reklama
Powiem Wam że przykro że niektóre z Was nie mają oparcia u najblizyszych. Moja mama sie bardzo ucieszyla ze znowu zostanie babcia a tata codziennie pyta jak sie czuje.
Ja jestem jedynaczką i zawsze wiedzialam ze będę mieć więcej dzieci niz 1. W sumie to zawsze marzyla mi sie trójka 😊
 
Do góry