reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Dopiero jutro trafia wyniki do lekarza. Ja mam wgląd przez neta.
Badajcie dziewczyny dzieci swoje, bo nie wiadomo co za licho spi. Malej nic nie dolegało nigdy, kompletnie. Nic nie wskazywało ze moze mieć problem z nerkami
No właśnie chciałam pytać. To jakie robiłaś badania... I z jakiej przyczyny
 
Dziewczyny bylam przed chwila w aptece po cos na przeziebienie i odrazu chcialam cos na zgagę bo od wczoraj mnie lapie😔 a pan w aptece mi powiedział ze na zgage to tylko po konsultacji z lekarzem moze mi dac 😱 naprawdę nie ma nic na zgage dla kobiet w ciazy?
Mecze sie ze zgaga okrutnie, troszke mniej juz ale czasem pomagał kefir, guma do żucia, dieta, mietuski, chociaż ja nawet po wodzie mam zgage
 
Tak 😅 Chociaż ja się akurat cieszę, bo mam nadzieję że to na dziewczynkę tak mnie wysypuje. Z synem miałam piękną cerę (niby dziewczynka urodę zabiera, a chłopiec dodaje) wiem że to zabobony, ale mam nadzieję że jest w nich ziarnko prawdy 😁
A ja mam krecone wlosy od ciąży tzn zawsze mialam lekko krecone ale teraz juz bardziej, mialam takie baranki jak dojrzewalam w lo były piekne potem sie rozprostowały mam nadzieję ze hormony je na nowo skręca 😅😅😅 ciekawe co mówią przepowiednie 😁😁😁😁
 
reklama
Myślałam że moze miec zapalenie pęcherza, bo jej mocz mi się nie podobał. Więc zadzwoniłam do lekarza i powiedzialam i ona skierowała na krew zeby sprawdzić parametry nerkowe. Mocz wyszedl dobrze. 0 infekcji
A to moja miała w Szwecji tak wiecznie pęcherz zapalenie aż trafiliśmy do szpitala.. I okazało się że ma ciągle zapalenia jakiś wirus panował w przedszkolu a ona siadała na kibelek. Robili badania usg nerek i wszystko było ok.. Minęły 4lata i cisza zero jakichkolwiek zapaleń pęcherza
 
Do góry