reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Ja mam cały cykl wodnisty 🤦‍♀️ zobaczymy teraz z wieskiem co to będzie ;p

I kupiłam dziś castangus 😁 z synem też brałam , ale nie zaszłam wtedy bo akurat odstawiłam i brałam clo ;p
A że te moje cykle też się tak co miesiąc wydłużają to może mi go też wyreguluje 😊
 
A mój mi sam do domu przeprowadził kota [emoji28]
I właśnie tak sobie u mnie leży i ciągle liże po brzuchu [emoji2356][emoji28]
I ta gadzina ma miske pełną jedzenia [emoji2356]Zobacz załącznik 1181652
aaaaaa, ale slodziak!! Też bym chciała, ale za często nie ma mnie w domu, żeby przygarnąć jakiekolwiek zwierzę 😂
 
Dziewczyny, od tego cyklu biorę wiesiołek. No i w tamtym cyklu robiłam testy owulacyjne j w tym również. No i w tamtym cyklu w sumie był bladzioch i nagle bam pozytyw. A w tym dziś jest już coś bliżej prawdy, ale to chyba jeszcze nie to? Może zrobię następny test za 3-4h i zobaczę co wyjdzie? Co sądzicie? Warto? Czy już go brać jako pozytyw? Jestem w 11dc, a cykle średnio 28dni. Czarnym markerem tamten cykl, długopis obecny cykl.
 

Załączniki

  • IMG_20200928_193407.jpg
    IMG_20200928_193407.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 40
  • IMG_20200928_193341.jpg
    IMG_20200928_193341.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 44
Witam się, ja już chyba zwariowałam ,wczoraj wrzucałam zdjęcia testów owu rzekomo pozytywnych robię dziś ostatni a tu taka intensywna kreseczka.
Albo ja albo mój organizm dostaje fisia. Chyba psychicznie nie wytrzymam do tej wizyty za tydzień.
Miałam podobnie w tym cyklu.. myślałam ze pozytywny, na następny dzień kreska była słabsza .. w kolejnym dniu znów zrobiłam i znów pozytywny 🤦‍♀️
 
Właśnie siedzę w pracy skulona w pół bo mnie boli na owulację:/ tym razem po jednej stronie bardziej....dobrze że dziś rano było boboseksy. Bo nie wiem czy jest sens męczyć chłopa jak wrócę późno bo w sumie plemniki mogą być niedojrzałe bo tak krótkiej przerwie
 
Kupiłam zrobiłam ,negatyw :) ale byłam też u fryzjera , zakupiłam też wieczorna garderobę 😁😁😁 i z entuzjazmem zaczynamy nowy cykl:))
U mnie też negatyw 10dni spóźnia się nie opłaca się bety robić no nie? Nie obejdzie się bez wywołania okresu.. Wtedy przed biochemiczna byłam cykl po duphastonie i pewno on mi pomógł zajść w ciążę niestety ta biochemiczna...
Moj gin też zawiedziony ze nie mogę zajść chce żebym naturalne sama bez wspomagaczy ale nie obejdzie się...
 
reklama
Do góry