reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Witam się, ja już chyba zwariowałam ,wczoraj wrzucałam zdjęcia testów owu rzekomo pozytywnych robię dziś ostatni a tu taka intensywna kreseczka.
Albo ja albo mój organizm dostaje fisia. Chyba psychicznie nie wytrzymam do tej wizyty za tydzień.
 

Załączniki

  • IMG_20200927_174735190.jpg
    IMG_20200927_174735190.jpg
    848,9 KB · Wyświetleń: 63
  • IMG_20200928_102412884.jpg
    IMG_20200928_102412884.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 66
reklama
No właśnie tu racja. Ja nigdy nie brałam tabletki przed badaniem, bo zgłupiałam czy trzeba czy nie ale lekarz powiedział że trzeba.
Tabletka nie zafałszuje wyniku bo np tak jak ja biorę leki 9 lat to nie wzięcie jednej tabletki przed badaniem to i tak nie pomoże bo tabletka ciągle krąży w organizmie w krwi. Jak ma wyjść wynik zły to wyjdzie jak ma być w porządku to też wyjdzie. Takie moje zdanie.
 
A co do objawów to my same sobie trochę wkręcamy że to objawy ciążowe. Wcześniej pewnie też występowały, ale nie zwracalysmy uwagi tak bardzo. Ja ogólnie cykle mam regularne od zawsze, ale zdążyła mi się mega obsuwa jakiś czas temu, chyba dwa tygodnie czekałam na @. Może każda z Nas ma takie opóźnienia i występują akurat teraz u niektórych. Najgorsze jest to, że w fazie lutealnej objawy mogą oznaczać ciążę, albo zbliżający się @ więc już wtedy całkiem można zglupiec 😂🙈

Dokładnie. Ja w ogóle nie moge odczuć jak się czuje, jak byłam w ciąży czułam się identycznie jak przed okresem. Dopiero jakoś 5-6 tydzien doszła okropna senność i lekkie mdłości,ale do daty okresu i nawet po nim wszystko jak na okres ;)
 
Dokładnie. Ja w ogóle nie moge odczuć jak się czuje, jak byłam w ciąży czułam się identycznie jak przed okresem. Dopiero jakoś 5-6 tydzien doszła okropna senność i lekkie mdłości,ale do daty okresu i nawet po nim wszystko jak na okres ;)
Właśnie siedzę sobie i myślę czy mam jakieś objawy ciąży. Dziś 22 dc. Ostatnio chyba w tym czasie zaczął mnie boleć brzuch i już się nakręcałam. My kobiety jesteśmy niemożliwe 😆 więc cierpliwie czekam do niedzieli 🙂
 
Właśnie siedzę sobie i myślę czy mam jakieś objawy ciąży. Dziś 22 dc. Ostatnio chyba w tym czasie zaczął mnie boleć brzuch i już się nakręcałam. My kobiety jesteśmy niemożliwe 😆 więc cierpliwie czekam do niedzieli 🙂
O jesteśmy w tym samym dniu cyklu.
U mnie @zapowiedziala się na niedzielę 😂
 
reklama
Właśnie siedzę sobie i myślę czy mam jakieś objawy ciąży. Dziś 22 dc. Ostatnio chyba w tym czasie zaczął mnie boleć brzuch i już się nakręcałam. My kobiety jesteśmy niemożliwe 😆 więc cierpliwie czekam do niedzieli 🙂

No w 22dc to chyba zdecydowanie za wcześnie na jakiekolwiek objawy :p Ja na szczeście mam luz z tym nakręcaniem się, nie grozi mi to do tego okres mam regularnie więc nawet mnie nie zbywa i nie marnuje energii i kasy na testy :p
 
Do góry