P
pożegnanie
Gość
Szpital to mi obliczyl, przekazujac w ten sposób już wynikiA jak obliczyłaś na MoM?? Bo ja mam samo IU/I

Dzień dobry...
Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.
Ania Ślusarczyk (aniaslu)
Szpital to mi obliczyl, przekazujac w ten sposób już wynikiA jak obliczyłaś na MoM?? Bo ja mam samo IU/I
Fajnie ja właśnie nie mam tego MoM.. A Twoje wyniki wyszły super????Szpital to mi obliczyl, przekazujac w ten sposób już wyniki!
U mnie to przeliczał genetyk , który robił USG , miałam konsultacje razem z odbiorem wyników. Tobie zlecił Pappe i nie przeliczył?Fajnie ja właśnie nie mam tego MoM.. A Twoje wyniki wyszły super????
Taaaaak!!!! Lekarze zgodnie potwierdzili niskie ryzyko!!!❤Fajnie ja właśnie nie mam tego MoM.. A Twoje wyniki wyszły super????
U mnie tak to wygląda.Fajnie ja właśnie nie mam tego MoM.. A Twoje wyniki wyszły super????
To też prawdaJa planowałam iść na L4 na miesiąc i wrócić do pracy ale szybko znaleźli dziewczynę na zastępstwo za mnie to już nie wróciłam. Uważam , że żaden szef raczej nie doceni tego że dziewczyna harowała prawie całą ciążę.... Przez rok macierzyńskiego tyle się może w firmie wydarzyć , że nigdy nie wiesz co będzie [emoji6]
Nie. Wyliczył z usg. Wvzoraj ściągnęłam sobie wyniki.. I tam jest w IU/IU mnie to przeliczał genetyk , który robił USG , miałam konsultacje razem z odbiorem wyników. Tobie zlecił Pappe i nie przeliczył?
A u ciebie kochana wyniki wyszły??? Jak?U mnie tak to wygląda.Zobacz załącznik 1184889Zobacz załącznik 1184890
Tak jak napisane ryzyko z pappy 1:207 z usg 1:216A u ciebie kochana wyniki wyszły??? Jak?
Ja widzę trzeba tylko tel ustawić w poziomie a nie w pionieUstawiłam sygnaturę z terminem ciekawe czy będzie widać pod moim postem to co tam napisałam![]()