reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Amniopunkcja robić czy nie?

Odpuszczam dzwonienie. Nie chcę się już denerwowac bardziej czemu nie ma wyników. Jutro mąż ma urodziny. Na szczęście mogę zająć się przygotowaniami i nie myśleć. Żałuję że nie kupiliśmy fisha.
Wczoraj wyczytałam że podwyższone ryzyko może być też spowodowane wagą przyszłej mamy. 🤷 Diagnoza za diagnozą. Nikt chyba do końca nie wie skąd ta beta taka wysoka. 🤦
ja mam 68 kg. Czy to moglo miec wplyw?
 
reklama
reklama
Ja tez sie staram sobie tlumaczyc ze mam duze szanse na zdrowa coreczke a jeszcze nie dawno prawie zadnych szans na ciaze.
Musimy sobie różne rzeczy na swój sposób tłumaczyć, w zasadzie każdy sposób jest dobry żeby sobie trochę pomóc przejść przez ten trudny moment. Ja w zasadzie zdaniem lekarza nie miałam żadnych szans na naturalne zajście w ciążę (ekstremalnie niskie AMH), dowiedziałam się że mam się przygotować psychicznie i finansowo na in vitro, a miesiąc po tej rozmowie byłam w ciąży. Głowy do góry, cycki do przodu, umiemy w życie i nikt z nami nie wygra 💁‍♀️
 
Do góry