reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Amniopunkcja robić czy nie?

reklama
Hm. U mnie 99,5% szans na zdrowe dziecko. Mąż mówi że mam się uspokoić. Tylko ja nie potrafię sobie wytłumaczyć jak ktoś kto ma wyniki tak dobre że może zostać honorowym dawcą krwi i jedyne na co choruje to nadwaga... nagle okazuje się że może mieć chore dziecko.
 
Hm. U mnie 99,5% szans na zdrowe dziecko. Mąż mówi że mam się uspokoić. Tylko ja nie potrafię sobie wytłumaczyć jak ktoś kto ma wyniki tak dobre że może zostać honorowym dawcą krwi i jedyne na co choruje to nadwaga... nagle okazuje się że może mieć chore dziecko.
Bo geny tutaj n i emaja nic wspolnego z nasza kondycja. Mi przez tel ten genetyk caly czas cos nawijal o dodatkowym chromosomie - no JPRDL przeciez to nie jest jeszcze diagnoza a on mi tylko o tym dodatkowym chormosomie mowil !!!!!
 
Bo geny tutaj n i emaja nic wspolnego z nasza kondycja. Mi przez tel ten genetyk caly czas cos nawijal o dodatkowym chromosomie - no JPRDL przeciez to nie jest jeszcze diagnoza a on mi tylko o tym dodatkowym chormosomie mowil !!!!!
No ok. Ale jakoś to dla mnie nie do przyjęcia. Jedno dziecko - okaz zdrowia. A tu takie cyrki. W głębi ducha wierzę że to dziecko będzie zdrowe. Że beta wymaksowana to albo z powodu nadwagi albo trachykardii albo może cholestazy się zaczynającej albo sama jeszcze nie wiem z czego. Ale nie dlatego że mój syn jest chory. Musi być zdrowy! Ja jestem zdrowa to on też musi. I lepiej niech mnie od początku nie wkurza. Bo bęcki dostanie jak się urodzi! I już! Gagatek! Zaledwie 15 cm może mierzy a już wkurza. 🤦 Te dzieci......
 
Cześć dziewczyny ! Ja się dołączę do wątku , bo widzę ze każda z nam ma ten sam problem :( ja mam 26 lat na usg wszystko ok, robiłam dwa usg prenatalne .. badania robione w 12+5 , Nt 1,6mm , kość nosowa jest , wszystko obraz prawidłowy , beta 2,18 MoM a pappa 0,603 MOM , a prawdopodobieństwo t21 1:266 , dlatego ? :( czekam na wynik nifty
 
Cześć dziewczyny ! Ja się dołączę do wątku , bo widzę ze każda z nam ma ten sam problem :( ja mam 26 lat na usg wszystko ok, robiłam dwa usg prenatalne .. badania robione w 12+5 , Nt 1,6mm , kość nosowa jest , wszystko obraz prawidłowy , beta 2,18 MoM a pappa 0,603 MOM , a prawdopodobieństwo t21 1:266 , dlatego ? :( czekam na wynik nifty
Szczerze mówiąc to chyba żadna z nas nie wie co i jak i skąd takie wyniki. Ja mam 1:196. USG wszystko cacy, tylko beta 4.35MoM. 31 lat. Czekam na wyniki amnio.
Nie martw się. Będzie wszystko ok.
😘
 
reklama
Do góry