reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Podziwiam Cię że dałaś radę [emoji173][emoji173][emoji173] Dzielna dziewczyna [emoji3059]
Nic nie dałam radę jak powiedział , że skończył to się rozpłakałam i się zhiperwetylowalam że aż wstyd [emoji1751][emoji1751] średni ze mnie Kozak [emoji6].
Ale powiem Wam że szok ile tam kobiet i to młodych [emoji17] jedna wychodzi kolejna wchodzi [emoji29][emoji29]
 
Byłam dziś na Usg ale tylko chwilkę, dowiedzialam sie tylko ze rośnie :) trochę mnie lekarz zawiódl bo nie zmierzył mi szyjki :( czy u Was też się to zdarza?
Polecił mi lek na zaparcia forlax bezpieczny dla kobiet w ciąży
Codziennie nie mam sil, czuje się źle :( dzis bylam strasznie blada okazało się że spadł mi cukier, mam w nosie teraz moje postanowienie zeby jeść jak najmniej słodyczy po ostatnich spadkach cukru nie będę się spinać, mój mały jakos dziwnie się dziś zachowuje miał jakby cieplejsza głowę, był marudny, i Oddycha ustami. Niby nic więcej ale matka widzi jak się dziecko zle czuje... Właśnie zasnal, wybaczcie, że nie nadrobię tych wszystkich stron... Mimo, że wczoraj miałam super dzień mialam też kryzys o 16 a teraz codziennie zdarzaja mi się takie zawroty głowy... I brak mi kompletnie sily...
Codziennie boli mnie też brzuch ale napewno to przez rozciąganie i wypadałoby przyzwyczaić się do tego bolu... Eh smutno mi bardzo
Co do wrozb na płeć ja sobie nad brzuchem wieszam obrączkę na moim włosie 😝 i wychodzi mi dziewczynka :)
 
Dziewczyny czy Wy też macie problem z zespołem niespokojnych nóg? Mam takie dziwne uczucie mrowienia, kłucia w nogach, ale zdaża się też na ramionach [emoji52] nigdy nie miałam problemu z zasypianiem, a teraz niektóre noce to koszmar [emoji52]
O tak mam to samo... Czasami jak złapie to zasnąć nie dam rady [emoji1751][emoji17]
 
Nic nie dałam radę jak powiedział , że skończył to się rozpłakałam i się zhiperwetylowalam że aż wstyd [emoji1751][emoji1751] średni ze mnie Kozak [emoji6].
Ale powiem Wam że szok ile tam kobiet i to młodych [emoji17] jedna wychodzi kolejna wchodzi [emoji29][emoji29]
A powiedz kochana, kiedy mierzył dzieciątko, to co mówił?
 
reklama
Dziewczyny czy Wy też macie problem z zespołem niespokojnych nóg? Mam takie dziwne uczucie mrowienia, kłucia w nogach, ale zdaża się też na ramionach 😐 nigdy nie miałam problemu z zasypianiem, a teraz niektóre noce to koszmar 😐

mnie wczoraj po raz pierwszy zakuło tak mocno w nodze (promieniowało od kolana aż do kostki), że się wystraszyłam bo wstawanie ani masowanie nic nie dawało, zauważyłam też, że prawa ręka mnie mrowi czasami - myślałam, że jestem odosobniona w tym
 
Do góry