reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Matko 🙈Jakiś czas temu w apce ciąża+ czytałam o różnych wróżbach i teoriach dot. płci dziecka, i najbardziej wstrząsnęło mną wróżenie z moczu wymieszanego z Kretem (tak, to ten środek do udrażniania rur jakby ktoś miał wątpliwości) 😂
A ja mam.w płynie kreta 🤣🤣🤣🤣🤣
No nie mogę, to za nowoczesna wróżba, takie się nie liczą 🤭🤭🤭
 
reklama
Ja czytalam na jakimś watku ze usg wyszlo bardzo dobre a pappa a dokladniej to bialko i beta wyszly zle plus wiek matki i to dawalo duze ryzyko.pozniej byly dalsze badania nifty lub amino i bylo dziecko zdrowe.mnie osobiscie pappa troche uspokoilo bo usg z przeziernoscia mialam 2.3
Zalezy kto ma lepsze pappa czy usg
 
Wszystkiego najlepszego!😘 zdrówka przede wszystkim, reszta zawsze sie ułoży😉

Hej dziewczyny! Jest dopiero po 10, a ja juz mam za soba grzech spożywczy😜 zezarlam ogromnego śledzia z duża ilością cebulki, a potem zagryzlam chałka z nutella...😱 teraz mi sie cały czas odbija i walcze o przetrwanie😁

🙈O matko co za mix!

Kamiśka trzymam kciuki . U mnie w
najbliższej rodzinie była podobna sytuacja , tylko lekarz nie widział kości nosowej i pappa 1:49 wiec wysokie ryzyko. Najgorsze było to czekanie ale potem wielka radość bo wszystko Ok . I wierze , ze u Ciebie będzie tak samo ✊
Dziewczyny czy Wy też macie problem z zespołem niespokojnych nóg? Mam takie dziwne uczucie mrowienia, kłucia w nogach, ale zdaża się też na ramionach 😐 nigdy nie miałam problemu z zasypianiem, a teraz niektóre noce to koszmar 😐
Tez tak miałam ale na samym początku około 8-12 tyg i pomógł mi magnez +potas

Czekam na moja wizytę ale dopiero za tydzień , bo w sumie nie znam szczegółów moich prenatalnych dostałam tylko info od lekarza, ze wynik prawidłowy .
 
Ja czytalam na jakimś watku ze usg wyszlo bardzo dobre a pappa a dokladniej to bialko i beta wyszly zle plus wiek matki i to dawalo duze ryzyko.pozniej byly dalsze badania nifty lub amino i bylo dziecko zdrowe.mnie osobiscie pappa troche uspokoilo bo usg z przeziernoscia mialam 2.3
Zalezy kto ma lepsze pappa czy usg
No widzisz jak u mnie było , wszystko dobrze tylko beta nabroila , wiek wątpię bo mam 26 lat ..
 
A ja mam.w płynie kreta 🤣🤣🤣🤣🤣
No nie mogę, to za nowoczesna wróżba, takie się nie liczą 🤭🤭🤭
Kurna, nie mam pojęcia 😂 Jednak żeby nie być gołosłowną dogrzebałam ten artykuł 😄
 

Załączniki

  • D7228BF9-55BC-427C-94D3-85443AC72138.png
    D7228BF9-55BC-427C-94D3-85443AC72138.png
    50,1 KB · Wyświetleń: 39
reklama
Do góry