reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

Ja 5 t0d i nawet pęcherzyka nie było. Muszę czekać 2 tygodnie 😭
U mnie 5+0 tez nic nie było . Nie stresuj się na zapas.

@joszka bardzo mi przykro. Liczyłam po cichu ,ze wszystko będzie dobrze u Ciebie. Trzymaj się dzielnie kochana... życzę Ci wszystkiego dobrego!!!!!!!

@Sasidi piękne zdjęcie z usg 😍

@Niesia90 śliczne bliźniaki 😍😍 ale słodko. To takie piękne jak dwa życia rosną koło siebie ❤️

Ja wczoraj miałam dzień nerwicy . Przysięgam. Darlam się o byle co, klocilam się z narzeczonym, wkurzało mnie ze nie wspiera mnie dobrym słowem w tej całej aferze aborcji. Ja prawie płakałam a on nic. Olewa jakby temat. No i wieczorem z tego stresu tak mnie ciągnął brzuch na dole że bałam się ruszać. Stres dał się mocno we znaki...
 
reklama
U mnie 5+0 tez nic nie było . Nie stresuj się na zapas.

@joszka bardzo mi przykro. Liczyłam po cichu ,ze wszystko będzie dobrze u Ciebie. Trzymaj się dzielnie kochana... życzę Ci wszystkiego dobrego!!!!!!!

@Sasidi piękne zdjęcie z usg 😍

@Niesia90 śliczne bliźniaki 😍😍 ale słodko. To takie piękne jak dwa życia rosną koło siebie ❤

Ja wczoraj miałam dzień nerwicy . Przysięgam. Darlam się o byle co, klocilam się z narzeczonym, wkurzało mnie ze nie wspiera mnie dobrym słowem w tej całej aferze aborcji. Ja prawie płakałam a on nic. Olewa jakby temat. No i wieczorem z tego stresu tak mnie ciągnął brzuch na dole że bałam się ruszać. Stres dał się mocno we znaki...
Kochana nie możesz się teraz tak stresować! Tez mnie denerwuje taka bezsilność jeśli chodzi o zakaz aborcji ale starłam się nie wkręcać to bo jak już się zdenerwuje to ciężko mi dojść do siebie. Zaś z narzeczonym porozmawiaj na spokojnie o swoich uczuciach 😉 ściskam i życzę dużo spokoju
 
Hej, u mnie dzisiaj 7+1, w poniedziałek w końcu wizyta :) ja dziewczyny jakoś dalej nie mogę się otrząsnąć z tej całej sytuacji w Polsce... ciagle mi to siedzi gdzieś z tylu głowy, w nocy się budzę, nie wiem czy z tego powodu czy przez ciążę, walam się po łóżku :/ pozostaje tylko modlić się, żeby nasze dzieciaczki były zdrowe ❣️
 
Cześć laski. Podczytuje ale za bardzo nie mam weny i czasu bo mój jest w domu i jeszcze mam znów jazdy z byłymi teściami no masakra co za ludzie....
U mnie samopoczucie kiepskie bo cały dzień mdłości okropne, żołądek jak kamień i czuję go w gardle😬 do tego mega osłabienie i zawroty głowy, nie wiem czy można coś brać na wzmocnienie?

Wizyta w poniedziałek i nie mogę się doczekać...
 
reklama
Do góry