reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Ja miewam takie bóle pleców mniej więcej w rejonie kości ogonowej, a czasem rwie mnie w pachwinie, ale konsultowałam to z moją gin i ona powiedziała, że mogą się pojawiać takie bóle ze wzgledu na to, że tam się wszystko rozluźnia ( dokładnie nie wiem jak to się fachowo nazywa 🙄).

Wiezadła 😉.
Ja mam bolace wzdecia, jak zrobię siku, to robi sie luźniej i odrazu jakies jelitowe akcję, do tego bywa ze zaboli mni od środka jakby mnie ktoś widelcem tam przyjechał! Od soboty mam takie akcje, ze coś gdzieś zakłuje, jeśli to Dzidzia ❤, to nie wiem jak odróżnić 🙈🙈🙈!
 
Cześć Dziewczyny, u nas dziś 15+3, ostatni tydzień siedziałam w domu i chodziłam głównie w legginsach, w weekend trzeba było wyjść w końcu do ludzi i spodnie już cisną, musiałam odpinać guzik, a jak zjadłam obiad to już w ogóle :) muszę się zaopatrzyć w jakąś bieliznę ciążową, gdzie kupujecie?
Dołączam się!
 
A dla mnie to jakis kosmos o 21 iść spać :D zawsze chodziłam późno szczególnie jak na drugi dzień nie musialam wstawać do pracy więc jak w ciazy chodze koło północy to uważam że wcześnie. Tylko że później śpię do 9:00-10:00 :D oj pewnie zmieni się tryb życia jak już będę miała dziecko :) a Wy dziewczyny które chodzicie spać o 21 to pewnie wcześnie wstajecie? :) ja z kolei jestem w szoku jak widzę że ktoś pisze o 6 rano. Dla mnie to niewykonalne :p
Ja ide spac 00:00, pracując wciąż mam później domowe obowiązki i chęć jakiegoś relaksu, wiec 8h snu max do 08:30 jest OK!
 
Ja też się dołączam do pytania o bieliznę... Marzę o nie cisnących gatkach 🙏😁 jakieś strony czy sprawdzone allegro?
I staniki jakie kupić? Cyc urósł a nosilam 70F lub 70G mimo, że cycków ogromnych nie mam, ale po prostu szerokie mam te cycki 😜😜
Przydałyby się większe, ale zapłacić za stanik 100 niewiadomo ile ponoszę ile to jeszcze urośnie 🤣🤣🤣
 
Cześć Dziewczyny, u nas dziś 15+3, ostatni tydzień siedziałam w domu i chodziłam głównie w legginsach, w weekend trzeba było wyjść w końcu do ludzi i spodnie już cisną, musiałam odpinać guzik, a jak zjadłam obiad to już w ogóle :) muszę się zaopatrzyć w jakąś bieliznę ciążową, gdzie kupujecie?
Ja jeszcze nie kupowałam, wybieram tylko z szuflady te które nosiłam jak byłam większa 😉
 
reklama
Cześć Dziewczyny, u nas dziś 15+3, ostatni tydzień siedziałam w domu i chodziłam głównie w legginsach, w weekend trzeba było wyjść w końcu do ludzi i spodnie już cisną, musiałam odpinać guzik, a jak zjadłam obiad to już w ogóle :) muszę się zaopatrzyć w jakąś bieliznę ciążową, gdzie kupujecie?
Ja kupilam po prostu większe i wysokie z delikatnym zakończeniem i nic mnie nie ciśnie :)
 
Do góry