reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Dziewczyny ja wieczorami wygladam jakby mnie coś wygięło w tym brzuchu u mnie dopiero 13+5 a taki brzuch? Pierwsza ciąża? Szoooook...
 

Załączniki

  • IMG_20201026_155727.jpg
    IMG_20201026_155727.jpg
    1,7 MB · Wyświetleń: 100
reklama
A dla mnie to jakis kosmos o 21 iść spać :D zawsze chodziłam późno szczególnie jak na drugi dzień nie musialam wstawać do pracy więc jak w ciazy chodze koło północy to uważam że wcześnie. Tylko że później śpię do 9:00-10:00 :D oj pewnie zmieni się tryb życia jak już będę miała dziecko :) a Wy dziewczyny które chodzicie spać o 21 to pewnie wcześnie wstajecie? :) ja z kolei jestem w szoku jak widzę że ktoś pisze o 6 rano. Dla mnie to niewykonalne :p
Ja mogę iść po 21 spać i wstać o 10 rano, natomiast wstaje o 6 bo mąż o tej wstaje a ja jeszcze teraz do pracy więc leżakuje do 7 i nadrabiam forum :)
 
I staniki jakie kupić? Cyc urósł a nosilam 70F lub 70G mimo, że cycków ogromnych nie mam, ale po prostu szerokie mam te cycki 😜😜
Przydałyby się większe, ale zapłacić za stanik 100 niewiadomo ile ponoszę ile to jeszcze urośnie 🤣🤣🤣
W pierwszej ciazy, ja przestaly bolec tak mega, to przestaly rosnac(w sumie tak z 1,5rozmiaru do 4miesiaca ciazy). Wiadomo pod biustem sie poszeza potem, ale sprawdzaja sie te takie przedluzki do biustonosza. Za to po porodzie w 2 dni biust powiekszyl sie o rowne 2 rozmiary:/ tak, ze ten... zaczynalam wtedy od 75f... teraz od 75g/h... mam nadzieje, ze mi sie alfabet nie skonczy😂😂😂
 
W pierwszej ciazy, ja przestaly bolec tak mega, to przestaly rosnac(w sumie tak z 1,5rozmiaru do 4miesiaca ciazy). Wiadomo pod biustem sie poszeza potem, ale sprawdzaja sie te takie przedluzki do biustonosza. Za to po porodzie w 2 dni biust powiekszyl sie o rowne 2 rozmiary:/ tak, ze ten... zaczynalam wtedy od 75f... teraz od 75g/h... mam nadzieje, ze mi sie alfabet nie skonczy😂😂😂
Ja mam nadzieję, że mnie nie poszerzy mocno😜 kuźwa mam ślub w lipcu suknia wisi wymarzona w pokoju 😁😁
 
reklama
Ja mam nadzieję, że mnie nie poszerzy mocno😜 kuźwa mam ślub w lipcu suknia wisi wymarzona w pokoju 😁😁
Ooo gratulacja! Spokojnie... od kwietnia, do lipca kupa czasu:) ja wrocilam do wagi... wlasciwie w jakies 2miesiace-a przybralam ok 25kg:/ tylko, ze mialam problem z cianieniem i bardzo mi sie zbierala woda w organizmie(puchlam w oczach jak balon). Wiec podejrzewam, ze wiekszosc wagi po prostu zeszla sama po zejsciu opuchlizny.
 
Do góry