reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Zastanawiam się jak umówić się na połówkowe, wiem dokładnie kiedy doszło do zapłodnienia, bo in vitro, ale Maluch jest większy o 6 dni wg badań prenatalnych. Czy 19t4d będzie ok (plus te 6 dni jeszcze), czy lepiej 20t4d (plus 6 dni)? Lekarka jest raz w tygodniu tylko w tej placówce, a chyba pasuje już się umówić
Lepiej ten drugi termin 😘 Dzidziuś będzie już sporo większy
mi lekarz tak podał termin ze będę w 20 +1. Faktycznie napisane jest ze można od 18 ale rekomendują od 20. Chociaż jeśli lekarze sami umawiają wcześniej ( jak ktoś pisał) to mysle ze wiedza co robią
 
Dziewczyny, a dziecko na serio tak szybko teraz rośnie? Patrzyłam w apce i na 15tydzień jest średnio 11,6cm a w 20tyg już 26,7cm? :o
tak serio. Tez to właśnie sprawdzałam. Np. Jak był u mnie 17 tydz. To miało mieć ok 190gram a niby w 20 tyg już 360g. Dokładnie czyli podwaja wagę i wzrost 😱 od paru dni ciągnie mnie brzuch i jakiś większy się zrobił. Ale się nie dziwę jak jestem teraz w 18 tyg. A zaraz ma być większe
 
Dziewczyny, czy któraś ma w domu starszaka około 8 lat? Mój co chwilę woła jeść a jest chudy jak szkapa... Cały czas się zastanawiam gdzie on to wszystko mieści. Do szkoły ma robione 3 wielkie kanapki + jogurt + obiad w szkole i zaraz po tym obiedzie w domu znowu woła obiad 🙈 A bardzo często jest w ogóle tak, że obiad tylko podziubie mimo że twierdzi że jest głodny i za 10 minut przychodzi znowu wołać jedzenie... Non stop coś podjada. Czy to jest kuźwa normalne? Bo ja naprawdę już nie wyrabiam, nie wiem kto na jedzenie zarobi dla tego mojego czołga 🙈🙈
Ja mam 8 latkę ale ona to głównie się żywi wodą, słodyczami i owocami, dobra warzywami też ale konkretów zero.. obiad mieli 1,5 godz. Kiedyś siedzialam, pilnowałam,wmuszalam a teraz mam to w nosie, będzie głodna sama przyjedzie.. skórek od chleba do dziś nie je, a Boże broń jakby gdziekolwiek znalazła cząsteczkę cebuli albo pieczarki.. tragedia 😎
 
No u nas teraz też wpadka i początku były trudne żeby to zaakceptować ale teraz drze żeby wszystko było ok bo z Nadia miałam problemy od 33 tygodnia i po porodzie spędziliśmy 40 dni na oiom. Mój mąż też wiekowy hihi 46 lat ma jak Twój i widzę że nie jest mu łatwo a jeszcze malutkie dojdzie
A jak u was roznica wieku miedzy dz8eciaczkami?
 
reklama
Hehe ja gulasz z karkówki robiłam wczoraj, a ja placki też uwielbiam że śmietana i cukrem, ale mój nie i wtedy trzeba robić koniecznie jakiś gulasz lub leczo i wtedy to się odechciewa tych placków 😂
A dzisiaj nie mam pojęcia co na obiad, jak nie wymyślę to też polecę na łatwiznę i zrobię spaghetti

Mamy małych dzieciaczków, czy wasze dzieci też są takie owsiki? Mój nie wysiedzi w miejscu nawet 5sekund, do tego wiecznie mnie męczy, ciągle mnie dotyka,ciagle się łasi, nawet jak się bawimy to i tak musi mnie chociaż noga dotknąć, jakby dalej był pępowina połączony 😂 a mi normalnie hormony buzują i mam dosyć, wiecznego jego dotyku, no wszędzie pchła jest ze mną wiecznie musi mnie dotykać, opierać, cokolwiek 🤦‍♀️🤷🏼‍♀️
Ty mówisz dziecko, ale ja tak mam z mężem. Jak leżymy czy zasypiamy, czy oglądamy film w łóżku to musze choćby stopa go dotykać. Nie umiem inaczej jak jest obok, taka łasica że mnie. 😂
 
Do góry