reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania, początki

Co tu taka cisza ostatnio? Dziewczyny jak starania? Jak tam testowanie ? U mnie póki co testy owulacyjne, dwa dni temu wyszedł pozytywny, teraz już kreska coraz jaśniejsza. Przytulanki były więc zobaczymy koło 9 listopada czy nam się w końcu udało [emoji846]Zobacz załącznik 1194394
Trzymam kciuki! W końcu musi się udać :)
Przy okazji macie dziewczyny jakaś sprawdzona aplikacje godna polecenia, która w miarę dobrze się sprawdza? Dotychczas stosowałam jakiś kalendarzyk, ale to nie to. Szukam czegoś innego.
 
reklama
Trzymam kciuki! W końcu musi się udać :)
Przy okazji macie dziewczyny jakaś sprawdzona aplikacje godna polecenia, która w miarę dobrze się sprawdza? Dotychczas stosowałam jakiś kalendarzyk, ale to nie to. Szukam czegoś innego.
Do notowania chociażby tylko okresu czy testów owu?
Ja obecnie używam mój kalendarzyk chociaż uważam że jest słaba ale to była moja pierwsza tego typu aplikacją i chyba mam do niej poprostu sentyment. Drugi aplikacją to flo jest dość fajna a 3 aplikacją to premom na której najbardziej teraz się skupilam. Tam jest właściwie wszystko, można dodawać pomiar temp jeśli ja używasz, zdjęcie testów owu i aplikacją automatycznie wskazuje kiedy masz peak, możesz dodać stosunek kiedy był, objawy podczas cyklu, noo tak naprawdę wszystko chyba ona ma.
 
Do notowania chociażby tylko okresu czy testów owu?
Ja obecnie używam mój kalendarzyk chociaż uważam że jest słaba ale to była moja pierwsza tego typu aplikacją i chyba mam do niej poprostu sentyment. Drugi aplikacją to flo jest dość fajna a 3 aplikacją to premom na której najbardziej teraz się skupilam. Tam jest właściwie wszystko, można dodawać pomiar temp jeśli ja używasz, zdjęcie testów owu i aplikacją automatycznie wskazuje kiedy masz peak, możesz dodać stosunek kiedy był, objawy podczas cyklu, noo tak naprawdę wszystko chyba ona ma.
Dzięki. Mój kalendarzyk właśnie teraz używam. Też chyba ze sentymentu. Zainstalowałam flo. Zobaczę jak będzie się sprawdzała :)
 
Dzięki. Mój kalendarzyk właśnie teraz używam. Też chyba ze sentymentu. Zainstalowałam flo. Zobaczę jak będzie się sprawdzała :)
Ja też właśnie mój kalendarzyk ciągle mam tylko sentymenatalnie ale flo jakoś tak nie do końca mi się podoba, nie wiem właściwie co z tą aplikacją jest dla mnie nie tak, może ogólnie sam jej wygląda. Wiadomo każdy m swoje jakieś oczekiwania i co innego może się podobać. Dla mnie najlepsza póki co jest premom [emoji4]
 
Hej dziewczyny, dawno mnie tu nie było, pamiętacie mnie 😉
Rok temu w październiku poroniłam, od stycznia zielone światło na starania ale mój organizm się zbuntował-cykle bezowulacyjne nawet 50 dni, dwa cykle na CLO i nic. Ostatnie dwa cykle pełen monitoring badania i wymazy, wszystko ok
Ten cykl wpisałam na straty, skończyłam 30 imprezy urodzinowe wiec kochałam się z mężem tylko raz, jeden jedyny o do tego dodatni covid. :/
Dziś 15 dpo, teoretycznie dziś miesiączka, chociaż kalendarzyk flo pokazuje piatek
Zrobiłam test chociaż byłam przekonana ze nic z tego.... i mam wynik
 
Hej dziewczyny, dawno mnie tu nie było, pamiętacie mnie 😉
Rok temu w październiku poroniłam, od stycznia zielone światło na starania ale mój organizm się zbuntował-cykle bezowulacyjne nawet 50 dni, dwa cykle na CLO i nic. Ostatnie dwa cykle pełen monitoring badania i wymazy, wszystko ok
Ten cykl wpisałam na straty, skończyłam 30 imprezy urodzinowe wiec kochałam się z mężem tylko raz, jeden jedyny o do tego dodatni covid. :/
Dziś 15 dpo, teoretycznie dziś miesiączka, chociaż kalendarzyk flo pokazuje piatek
Zrobiłam test chociaż byłam przekonana ze nic z tego.... i mam wynik
 

Załączniki

  • 2DA94FEE-2DFC-47F5-ACA5-8E45110D85F0.jpeg
    2DA94FEE-2DFC-47F5-ACA5-8E45110D85F0.jpeg
    1,9 MB · Wyświetleń: 90
reklama
QUOTE="Xxxladyhxxx, post: 20374081, member: 200618"]
Halo, halo! Wątek umarł? :)
[/QUOTE]

Może jest nadzieja że jeszcze odżyje? :) Przekopałam się przez wszystkie strony wątku i trzymam się tych pozytywnych postów... My po 3 cyklach starań, dziś w nocy przyszła @ :( Zakupiłam właśnie testy owulacyjne, chociaż cykle mam jak w zegarku 28 dni, ale może coś to pomoże... Mż bardziej się podłamuje niż ja i mówi że pewnie coś jest nie tak, nie zdaje sobie sprawy tak bardzo jak ja że może to potrwać, ja oczywiście też bym już bardzo chciała i co miesiąc miałam nadzieję że się udało... Mam 30 lat i to dopiero pierwsze nasze starania o dziecko. Trzymam kciuki za resztę kobitek i mam nadzieję że wątek odżyje żeby wspierać się dalej!
 
Do góry