reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania, początki

reklama
Witam się po po wizycie. [emoji12] Czekałam na nią dwa miesiące ponad i w sumie dalej wiem że nic nie wiem. Ale po kolei. Jestem po dwóch cc i dlatego postanowiłam najpierw się przebadać zanim zaczniemy starania. Miałam nadzieję że już dziś się wszystkiego dowiem, ale oczywiście nie może być tak łatwo i szybko. Doktor zrobił mi cytologię i zbadał bliznę "ręcznie". Na USG mam przyjść po @ więc zapisałam się na 10 listopada. A wyniki cytologii za miesiąc, więc pewnie dopiero wtedy się dowiem co i jak... Trochę jestem zawiedziona, bo kolejny cykl stracony na czekanie.
 
Witam się po po wizycie. [emoji12] Czekałam na nią dwa miesiące ponad i w sumie dalej wiem że nic nie wiem. Ale po kolei. Jestem po dwóch cc i dlatego postanowiłam najpierw się przebadać zanim zaczniemy starania. Miałam nadzieję że już dziś się wszystkiego dowiem, ale oczywiście nie może być tak łatwo i szybko. Doktor zrobił mi cytologię i zbadał bliznę "ręcznie". Na USG mam przyjść po @ więc zapisałam się na 10 listopada. A wyniki cytologii za miesiąc, więc pewnie dopiero wtedy się dowiem co i jak... Trochę jestem zawiedziona, bo kolejny cykl stracony na czekanie.
Na pewno szybciej, niż później pojawi się dzieciątko na świecie :) Czasem warto z takimi rzeczami akurat poczekać niż pluć sobie w brodę. Będzie dobrze!
 
Wiem, że się pojawi ale ja należę do osób bardzo niecierpliwych niestety. [emoji53] Do tego lekarz powiedział żeby się jeszcze z pół roku wstrzymać, bo wirus. Co Wy o tym myślicie?
Na pewno szybciej, niż później pojawi się dzieciątko na świecie :) Czasem warto z takimi rzeczami akurat poczekać niż pluć sobie w brodę. Będzie dobrze!
 
Wiem, że się pojawi ale ja należę do osób bardzo niecierpliwych niestety. [emoji53] Do tego lekarz powiedział żeby się jeszcze z pół roku wstrzymać, bo wirus. Co Wy o tym myślicie?
Co do wirusa to wiele osób ma wątpliwości. Ja akurat bym na niego nie patrzyła. Po prostu bym zaczeła starania. Nie wiadomo ile to wszystko potrwa. Nie wiadomo, czy potem nie przegapi się odpowiedniego momentu. Oczywiście każdy może mieć inne zdanie.
 
Ja też nie zamierzam czekać że staraniem aż wirus ustanie bo będzie to trwać jeszcze na pewno bardzo długo. A też wiadomo że młodsze nie będziemy. Ja mam już jednego cudownego synka który ma prawie 2,5 roku i chcieliśmy z mężem granice wieku max 3 lata i naszych planów zmieniać nie będę i podporzadkowywac życia pod wirusa. Nie dajmy się zwariowac. Może podchodzę do tematu nieodpowiedzialnie albo egoistycznie ale nikt mi nie zabroni teraz się starać.
 
Ja właśnie też bym chciała małą różnicę wieku i to czekanie za bardzo mi nie w smak. Teraz mam różnicę między synem a córką rok i dziewięć miesięcy. Teraz jakbym zaszła w ciążę to będzie już dwa i pół roku różnicy i więcej bym nie chciała.
 
Co tu taka cisza ostatnio? Dziewczyny jak starania? Jak tam testowanie ? U mnie póki co testy owulacyjne, dwa dni temu wyszedł pozytywny, teraz już kreska coraz jaśniejsza. Przytulanki były więc zobaczymy koło 9 listopada czy nam się w końcu udało [emoji846]
Screenshot_20201030-095829_Premom.jpeg
 
reklama
Ja czekam na @. Powinien być dziś, ale klasycznie raz na 3 miesiące mi się spóźnia... No i czekam na USG 10 listopada. Oby z blizną było wszystko dobrze. [emoji17]
 
Do góry