reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania, początki

Zaraz po odstawieniu tabletek wyniki badań mogą nie być prawdomówne. Przed 3 miechy od odstawienia macie duże szanse na zajście także działajcie [emoji16]
Hej dziewczyny może któraś doradzi :)
12.10 odstawiłam tabletki antykoncepcyjne bo z narzeczonym chcemy starać się o dzidzie a byłam już po dwóch poronieniach.
kiedy najlepiej wykonać badania typu estradiol,LH,FSH? Wiem ze między 2-4 dniem cyklu ale czy po miesiącu od odstawienia tabletek z moja miesiączka będzie dobrze? Czy poczekać z 2-3 miesiące?
pozdawiam
 
reklama
Dziewczyny pomóżcie...
Owulacja w 10dc, to kiedy zacząć brać dupka?? Moja gin mówi, że od 16dc ale jakoś jej nie ufam... Pamiętam, że kiedyś któraś pisała, że jakiś profesor zaleca 3dpo zacząć brać
 
Witam kobietki.
Opowiem od początku. Z narzeczonym od kilku cykli staramy się o dzidziusia, w tym cyklu robiłam testy owulacyjne i wyszło że owulka się przesunęła i test owulacyjny wyszedł dopiero 12 października zamiast tak jak było obliczone w moim kalendarzyku na 9 października. Były starania. Jedyne co mnie nie pokoi to to że po stosunku z 17 na 18 października miałam plamienia po stosunku było jak wiadomo to trochę rozwodniona krew jasno różowa. Stwierdziłam że takie rzeczy się zdarzają. Jednak wczoraj to samo się powtórzyło. Kiedy poszłam do łazienki ujrzałam znów na papierze jasno różowa krew... oczywiście przy tym nie doskwierał mi żaden ból. Dzisiaj rano na wkładce miałam zabarwienie śluzu brązowe ogólnie lekko pobrudzona wkładka na kolor jasny brąz. Teraz trochę boli mnie podbrzusze ale to raczej wynik tego że się martwię. Dzwoniłam do ginekologa mojego jednak nie ma terminu na ten moment. Miesiączka powinna być dopiero w piątek moje cykle są praktycznie regularne jednak Miesiączka lubi się spóźnić niż przyjść szybciej. Może któraś z Was miała podobną sytuację. Pozdrawiam.
 
Ja nie miałam takiej sytuacji. Ale może to plamienie z powodu zagnieżdżania się zarodka? Jeśli owulacja była 12 to po 5 dniach może się zagnieżdżać zarodek. Poczekaj na datę @ zrobisz test i będzie wiadomo. Trzymam kciuki, aby wyszły 2 kreseczki :)
 
Na początek chciałam się z Wami przywitać. Jestem Ola mam 29 lat i jestem mamą 11 letniego Rysia. Długo czekałam aby móc zdecydować się o starania o drugie dziecko. Na szczęście ten czas nadszedł i wszystko już w rękach Boga. Niestety mam problem na dzień dobry: nie miesiączkuję przez leki, które przyjmowałam. Za kilka dni mam wizytę u ginekologa mam nadzieję, że coś zaradzi, a póki co próbuje domowych sposobów. Piję herbatkę z kwiatu czarnej malwy i dziurawca, stosuje ciepłe okłady. Mam nadzieję, że wkrótce ureguluje cykl i będę mogła zacząć starania o młodsze rodzeństwo dla synka. :) Czy któraś z Was miała podobne problemy z okresem?
 
Ojejku, to strasznie przykre co piszesz [emoji24] mam nadzieję że to chwilowy kryzys w związku i wrócicie niebawem do starań. Przytulam mocno.
U nas kryzys. Starania zaprzestane. Wierzę,że by się udało. Natłok problemów i nawet własny facet na mnie nie patrzy jak na kobietę. Czas przestać marzyć o dzidziusiu.
 
reklama
Do góry