reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania, początki

Dziewczyny, okres powinnam dostać we czwartek lub piątek. Dzisiaj wieczorem póki co przez chwilę miałam bardzo niewielki planienie, raptem dwie malutki plamki. Zero objawów. W pierwszej chwili pomyślałam że okres mi się zaczyna tak wcześnie, ale zawsze pierwszego dnia miałam planienie takie dość intensywne od razu i musiałam nałożyć podpaska, a tu teraz raptem 2 plamki. Czy to możliwe że mogłaby to być implantacja? Jeśli tak to kiedy najwcześniej można zrobić test ?
Szczerze to mi się w ogóle nie chce wierzyć by się udało znając w ciąża w tym cyklu ale te planienie mnie zszokowalo. 🤔🤨
 
reklama
Dziewczyny, okres powinnam dostać we czwartek lub piątek. Dzisiaj wieczorem póki co przez chwilę miałam bardzo niewielki planienie, raptem dwie malutki plamki. Zero objawów. W pierwszej chwili pomyślałam że okres mi się zaczyna tak wcześnie, ale zawsze pierwszego dnia miałam planienie takie dość intensywne od razu i musiałam nałożyć podpaska, a tu teraz raptem 2 plamki. Czy to możliwe że mogłaby to być implantacja? Jeśli tak to kiedy najwcześniej można zrobić test ?
Szczerze to mi się w ogóle nie chce wierzyć by się udało znając w ciąża w tym cyklu ale te planienie mnie zszokowalo. 🤔🤨
Mówią, że zagnieżdżenie zarodka może nastąpić między 6 a nawet 12 dniem po owulacji, więc chyba jest to możliwe. Ja natomiast jestem 4 dni po owulacji, bolą mnie piersi i podbrzusze a dziś miałam jasnorozwe plamienie ale też dosłownie odrobinę z tym, że u mnie to chyba na impantacje za szybko. 26.10 powinnam mieć okres, mam nadzieję że nie przyjdzie :)
 
Mówią, że zagnieżdżenie zarodka może nastąpić między 6 a nawet 12 dniem po owulacji, więc chyba jest to możliwe. Ja natomiast jestem 4 dni po owulacji, bolą mnie piersi i podbrzusze a dziś miałam jasnorozwe plamienie ale też dosłownie odrobinę z tym, że u mnie to chyba na impantacje za szybko. 26.10 powinnam mieć okres, mam nadzieję że nie przyjdzie :)
może to plamienie to po stosunku ? Ja w tym cyklu pamiętam że raz tak miałam, teraz na pewno u mnie to nie jest po stosunku bo ostatni kochałam się z mężem w niedzielę wieczorem więc minęło prawie 48h od stosunku.
Mam jeden test w domu, ale chyba poczekam z nim do soboty ...
 
może to plamienie to po stosunku ? Ja w tym cyklu pamiętam że raz tak miałam, teraz na pewno u mnie to nie jest po stosunku bo ostatni kochałam się z mężem w niedzielę wieczorem więc minęło prawie 48h od stosunku.
Mam jeden test w domu, ale chyba poczekam z nim do soboty ...
Ostatni stosunek był w niedzielę 😊 zobaczymy, ja też zamierzam poczekać do terminu okresu, dlatego nie kupiłam żadnego testu :) w poprzednim cyklu zrobiłam 4 😂😂
 
Ostatni stosunek był w niedzielę 😊 zobaczymy, ja też zamierzam poczekać do terminu okresu, dlatego nie kupiłam żadnego testu :) w poprzednim cyklu zrobiłam 4 😂😂
to faktycznie trochę by było chyba za szybko na implantacje chociaż kobiecy organizm może jest nie przewidywalny. Życzę tobie z całego serca zobaczyć 2 kreseczki w tym cyklu.
Ja mam o tyle lepiej że okres powinnam dostać za 2-3 dni więc mniej czekania przede mną a wiem jakie to czekanie potrafi być frustrujace 😄
 
to faktycznie trochę by było chyba za szybko na implantacje chociaż kobiecy organizm może jest nie przewidywalny. Życzę tobie z całego serca zobaczyć 2 kreseczki w tym cyklu.
Ja mam o tyle lepiej że okres powinnam dostać za 2-3 dni więc mniej czekania przede mną a wiem jakie to czekanie potrafi być frustrujace 😄
U Ciebie mogłoby już coś wyjść. Moje siostrze test pozytywny wyszedł 2 dni przed terminem i naprawdę ładne, mocne kreski :) więc różnie to bywa. Tobie również życzę żeby okres się nie pojawił, a na tescie były wymarzone 2 kreski ❤️
 
to faktycznie trochę by było chyba za szybko na implantacje chociaż kobiecy organizm może jest nie przewidywalny. Życzę tobie z całego serca zobaczyć 2 kreseczki w tym cyklu.
Ja mam o tyle lepiej że okres powinnam dostać za 2-3 dni więc mniej czekania przede mną a wiem jakie to czekanie potrafi być frustrujace 😄
A może jednak chciałabys zrobić jutro rano :p ja w tym cyklu też sobie zatestuje wcześniej A co mi tam :p
 
Hej dziewczyny czy można do Was dołączyć?
U mnie obecnie 3 cykl starań. Jestem aktualnie w 26dc 12dpo cykle 28-30 dniowe. Czekam na @ lub testowanie w weekend.
 
reklama
Gocha - gratulacje!!! <3 Kolejny czerwcowy obywatel rośnie. Super :)

Dziewczyny trzymam kciuki z całej siły, aby pojawiły się tu hurtowo kolejne fotki dwóch kresek :)

Ja jak testowałam 2 dni przed terminem @ to była biel. Dzień po terminie @ wyszła bardzo blada kreska. No i po tym pierwszym teście się tylko zdołowałam, że nic nie wyszło znowu, a tu potem niespodzianka. Więc chyba lepiej poczekać i nie mieć takiej huśtawki nastrojów ;)
 
Ostatnia edycja:
Do góry