reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Niby tak ale jakiś krwotok, ciąża pozamaciczna czy poronienie i bez hospitalizacji można się wykończyć :( a teraz wiadomo jak to wyglada. Proponują teleporade 😂
Ja na szczęście mieszkam w małym mieście i u Nas nie odsyłają z kwitkiem. Ale oby żadna z Nas nie miała takich sytuacji.
 
reklama
Ja też nie mam zamiaru przekładać macierzyństwa na później. Będzie co będzie. Do gina chodzę prywatnie więc się nie przejmuje ze w przychodni mnie nie przyjma.
Dziewczyny korztalyscie z kalendarza chińskiego by wyznaczyć płeć? Czy u Was się to zgadzało z tym co wyszło z niego? Bo mi dwa razy się sprawdziło i teraz wychodzi ze jak się uda w tym lub w następnym cyklu to będzie corka. Ciekawe czy się sprawdzi. W domu mam i synka i córkę więc mi obojętne co teraz będzie, mąż wolałby drugiego synka ale ucieszy się też z córki :-D Oby tylko zdrowe 😁
 
Ja też nie mam zamiaru przekładać macierzyństwa na później. Będzie co będzie. Do gina chodzę prywatnie więc się nie przejmuje ze w przychodni mnie nie przyjma.
Dziewczyny korztalyscie z kalendarza chińskiego by wyznaczyć płeć? Czy u Was się to zgadzało z tym co wyszło z niego? Bo mi dwa razy się sprawdziło i teraz wychodzi ze jak się uda w tym lub w następnym cyklu to będzie corka. Ciekawe czy się sprawdzi. W domu mam i synka i córkę więc mi obojętne co teraz będzie, mąż wolałby drugiego synka ale ucieszy się też z córki :-D Oby tylko zdrowe 😁
Z jakiego kalendarza😳 o co cho? 🤔🤔
 
U mnie się sprawdziło z synem ;)
Ja też nie mam zamiaru przekładać macierzyństwa na później. Będzie co będzie. Do gina chodzę prywatnie więc się nie przejmuje ze w przychodni mnie nie przyjma.
Dziewczyny korztalyscie z kalendarza chińskiego by wyznaczyć płeć? Czy u Was się to zgadzało z tym co wyszło z niego? Bo mi dwa razy się sprawdziło i teraz wychodzi ze jak się uda w tym lub w następnym cyklu to będzie corka. Ciekawe czy się sprawdzi. W domu mam i synka i córkę więc mi obojętne co teraz będzie, mąż wolałby drugiego synka ale ucieszy się też z córki :-D Oby tylko zdrowe 😁
 
witam wszystkie nowe dziewczyny oby szybko wam poszlo [emoji2956]

A jak przez najbliższy rok się nie poprawi to będziesz czekać? Ja myślę,że nie ma co przerywać starań, tylko żyć normalnie, nauczyć się żyć z tym zagrożeniem i tyle.

No wlasnie.
[emoji41]
My sie staramy ponad 2 lata nie widze sensu przerywac, bo tak naprawde szanse sa jakie sa


Prawda taka ze COVID bedzie dlugo z nami bo beda osoby co nie moga sobie pozwolic na szczepionke czy chociazby kraje w Afryce itd. To badziewie jest tu na dlugo
 
Ostatnia edycja:
Ja w sumie już sama nie wiem czego chcę [emoji849] cieszę się że starania były, że dobrze się czujemy, ale w kraju się coraz gorzej dzieje, może faktycznie lepiej odpuścić aż sytuacja z koroną się nie poprawi? [emoji848][emoji17]

Ja również jak [mention]Anio0lek [/mention] nie zamierzam rezygnować ze starań [emoji2368] za stara jestem na czekanie, kobiety i na wojnach rodzą.
 
reklama
Do góry