reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta HCG niska!!!!

Jak czytam Wasze komentarze chce mi się wręcz ryczeć...
Ostatni @ miałam 6 października... Cykl 30 dni,powinnam dostać w piątek ubiegły. Zrobiłam test negatywny,w poniedziałek zrobiłam kolejny test pozytywny,zrobiłam pod wieczór kolejny ul też pozytywny,fakt faktem jaśniutkie kreski. We wtorek byłam na becie 29.40 a dzisiaj wyszła 41.10,jestem załamana 😔
Może tak byc ,że owulacja mi się przesunęła i to jest mega,mega wczesna ciąża? 1/2 tydzień? Kreska z wczoraj na teście też jasniutka ale jest...
Owulacja wiesz kiedy mogła być?
 
reklama
ja miałam ostatnią @ 1 października. Niestety nie mam pojęcia kiedy powinnam dostać okresu bo moje cykle były strasznie nieregularne dodatkowo przez kilka ostatnich cykli nawet nie miałam owulacji. Dopiero po tabletkach które lekarz przepisał się udało. Pierwszy test zrobiłam 29.10 i już wtedy wyszedł delikatny cień. Od razu poszłam na betę i wyszła 10,81.... po dwóch dniach była 28 bodajże... czyli ładnie rosła. Dzisiaj robiłam kolejna betę bo jutro chce pójść na pierwsza wizytę do ginekologa i powiedział że mam przyjść dopiero jak beta będzie minimum 2000 bo wtedy coś zobaczy. Także czekam spokojnie do jutra rana bo wtedy będzie wyniki i tyle... nic ci nie da to ze się zamartwiasz 😊
 
ja miałam ostatnią @ 1 października. Niestety nie mam pojęcia kiedy powinnam dostać okresu bo moje cykle były strasznie nieregularne dodatkowo przez kilka ostatnich cykli nawet nie miałam owulacji. Dopiero po tabletkach które lekarz przepisał się udało. Pierwszy test zrobiłam 29.10 i już wtedy wyszedł delikatny cień. Od razu poszłam na betę i wyszła 10,81.... po dwóch dniach była 28 bodajże... czyli ładnie rosła. Dzisiaj robiłam kolejna betę bo jutro chce pójść na pierwsza wizytę do ginekologa i powiedział że mam przyjść dopiero jak beta będzie minimum 2000 bo wtedy coś zobaczy. Także czekam spokojnie do jutra rana bo wtedy będzie wyniki i tyle... nic ci nie da to ze się zamartwiasz 😊
To może jest we mnie malutka nadzieja? Jak piszesz,że też masz mała... Może to bardzo wczesna nasze ciążę?
 
reklama
Do góry