reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Dziewczyny macie jakąś maść albo emolienty czy coś do polecenia na suche placki na skórze, u nas pojawiły się na brzuszku na granicy pampka i podejrzewam, że jak teraz jest taki mobilny to mu się skóra podrażnia.

Oliwka nie daje rady [emoji3525]
U nas kosmetyki hipp daly rade - balsam i oliwka. Wczesniej Weleda nie pomagala.
 
reklama
Ja robie czosnek, miod, sok z cytryny, ewnetualnie imbir. Najlepiej zeby postalo choc z tydzien w lodowce i potem cala zime mozna pic. A tak na szybko, co mozna tez maluchom podac to pol szklanki cieplej wody, wrzucasz plasterek czy dwa imbiru i lyzeczke miodu. Zostawiasz na noc, rano dodajesz troche soku z cytryny i mozesz sama pic jak syrop i synkowi tez podawac.
To się nie popsuje?
 
Dziewczyny macie jakąś maść albo emolienty czy coś do polecenia na suche placki na skórze, u nas pojawiły się na brzuszku na granicy pampka i podejrzewam, że jak teraz jest taki mobilny to mu się skóra podrażnia.

Oliwka nie daje rady [emoji3525]
Poldermin hydro sprobuj. Poleciła mi go dermatolog na problemy ze skórą. Teraz wszyscy wokół moi znajomi go używają bo jest super tylko niezbyt ładnie pachnie
 
Dziewczyny, pochwalę się. Dzisiaj miałam polowkowe i mam w brzuszku 434g chłopaka [emoji16] wszystko dobrze z maluszkiem. Trochę się martwiłam, że słabo czuć ruchy, ale okazało się, że mam łożysko na przedniej ścianie i to dlatego. Ale grunt, że młody zdrowy [emoji16]
Super, bedzie parka [emoji4]
Bardzos sie ciesze, ze wszystko dobrze. Szalejesz juz z wyprawka?[emoji4]
 
Super, bedzie parka [emoji4]
Bardzos sie ciesze, ze wszystko dobrze. Szalejesz juz z wyprawka?[emoji4]

Poczekam na grudniowe wyprzedaże, o ile takowe w tym dziwnym roku będą 😉 u nas black friday to ściema, na sprzęcie agd/rtv przeceny są ok 30-50 zł, więc przy lapku za 3k to jest 1-2% ceny...
 
Poczekam na grudniowe wyprzedaże, o ile takowe w tym dziwnym roku będą [emoji6] u nas black friday to ściema, na sprzęcie agd/rtv przeceny są ok 30-50 zł, więc przy lapku za 3k to jest 1-2% ceny...
U nas zależy gdzie. Sa miejsca gdzie naprawde mozna zlapac okazje i inne, gdzie sciemniaja straszliwie. Poki co u nas centra handlowe zamkniete, wiec albo w tym rokuz robia mega promki online, albo nie sprzedadza nic.

Laski macie juz pomysly na prezenty dla maluchow? Szukam inspiracji dla bratanicy, 3latka.
 
U nas zależy gdzie. Sa miejsca gdzie naprawde mozna zlapac okazje i inne, gdzie sciemniaja straszliwie. Poki co u nas centra handlowe zamkniete, wiec albo w tym rokuz robia mega promki online, albo nie sprzedadza nic.

Laski macie juz pomysly na prezenty dla maluchow? Szukam inspiracji dla bratanicy, 3latka.
My też szukamy pomysłu ale dla 4 latki i 6 latka, ale biorąc pod uwagę że mają już serio chyba wszystko to kupimy jakieś ciuchy z ich ulubionymi bohaterami z gier.
 
reklama
U nas zależy gdzie. Sa miejsca gdzie naprawde mozna zlapac okazje i inne, gdzie sciemniaja straszliwie. Poki co u nas centra handlowe zamkniete, wiec albo w tym rokuz robia mega promki online, albo nie sprzedadza nic.

Laski macie juz pomysly na prezenty dla maluchow? Szukam inspiracji dla bratanicy, 3latka.
Pierwszy raz będę polować na black friday promo na telewiiizor. W następnym tygodniu przeprowadzka i taki prezencik sobie z mężusiem zrobimy jeeee on do oglądania filmów a ja do fikania przed nim.Zawsze jakoś te promocje na mnie wrażenia nie robiły ale moz się uda
 
Do góry