reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
@Pauliska757 moja ma to samo 😱 to co na kanapce jest jedzone osobno, a to co jest trwale związane z kanapką czyli masło czy pasta jakaś to są wyjadane palcami 😂🤦‍♀️ A hitem jest lizanie żółtka jak lody. Bialko zjada normalnie, a z żółtkiem ma problem - raz podziabała je na kawałki i powiedziała, że to są kurczaczki 🤦‍♀️ Co prawda mamy własne kury, ale kurczaków nie i raczej jej jeszcze cyklu życia kury nikt nie opowiadał, więc nie wiem skąd jej się to wzięło ;)
 
Ja tez w tej 3 ciąży najwiecej stękam i cały czas cos jest nie tak. Ale przy tamtej dwójce mialam dużo wiecej odpoczynku a teraz starszy dokucza roczniakowi który zaczyna podbijać świat bo uczy się chodzić . I miejsca na odpoczynek jest nie za wiele a dolegliwości multum. Czasem z wyra sie podnieść nie mogę tak mi slabo. To tez sobie ponarzekałam ;)
 
Dziewczyny wysyłam wam trochę jodu z nad morza. ❤️
Dziś ten dzień kiedy czuje sie naprawdę źle, na szczęście jest mąż w domciu i pomaga mi dzisiaj bardzo dużo.
Dzisiejszy spacer jak zbawienie na moje zawroty głowy od rana.
IMG_20201119_143923.jpg
 
Dziewczyny wysyłam wam trochę jodu z nad morza. ❤
Dziś ten dzień kiedy czuje sie naprawdę źle, na szczęście jest mąż w domciu i pomaga mi dzisiaj bardzo dużo.
Dzisiejszy spacer jak zbawienie na moje zawroty głowy od rana.
Zobacz załącznik 1203658


❤️❤️❤️
Też bym się tam chciała znaleźć chociaż na chwilę. Ale niestety nad morze mam baaaardzo daleko 😟 Pozdrów morze od nas 😉
 
Witam wszystkie kwietniowe mamusie! 🤗 Jestem nowa na forum i chciałam się z Wami przywitać. Mam termin porodu na Prima Aprilis (1 kwietnia) 🤣 Więc może urodzi się mała śmieszka? 🤔 Wczoraj byłam na drugich badaniach prenatalnych. Z dzieckiem wszystko w porządku, waży 408 gram. Będzie to dziewczynka. To już druga córka, poprzednia to 15-miesięczna sierpniówka 2019 😉 Sierpniowa Zuzia ważyła po porodzie 3970 gram. Obecne dziecko też będzie duże wg mojego ginekologa.
Pozdrawiam i życzę Wam zdrówka! 💕
 
reklama
Witam wszystkie kwietniowe mamusie! 🤗 Jestem nowa na forum i chciałam się z Wami przywitać. Mam termin porodu na Prima Aprilis (1 kwietnia) 🤣 Więc może urodzi się mała śmieszka? 🤔 Wczoraj byłam na drugich badaniach prenatalnych. Z dzieckiem wszystko w porządku, waży 408 gram. Będzie to dziewczynka. To już druga córka, poprzednia to 15-miesięczna sierpniówka 2019 😉 Sierpniowa Zuzia ważyła po porodzie 3970 gram. Obecne dziecko też będzie duże wg mojego ginekologa.
Pozdrawiam i życzę Wam zdrówka! 💕
Witaj. Mam koleżankę z 1kwietnia i faktycznie jest śmieszka😁 Jak przechodzisz ciąże? Męczyły Cię dolegliwości jakies?
 
Do góry