reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Jeszcze dopowiem, że jak wzięliśmy kiedyś na wakacje za granicę zwykła spacerówkę parasolkę, ta myślałam, że mnie szlag trafi, taka była niewygodna w porównaniu do baby design. A to była spacerówka z kinderkraft, która ma niby świetne opinie.
No i wózek też nie za drogi, 2000 zł za 2w1 ;)
 
reklama
@mayfly dokładnie miała to samo jak wzięłam zwykłą parasolkę na wyjazd - wolę targać normalny wózek niż później się męczyć.
Ona ma 2 lata i 5 miesięcy i nosi ciuchy na 104 🤦‍♀️ Ja mam 178, mąż niski bo 176, ale jego tata ma ponad 190, mój tato i brat 185, więc ma po kim ;) Myślę, że dokupimy tylko taką dostawkę do wózka na której będzie mogła siedzieć lub stać. My ją teraz dajemy do wózka jak chcemy się gdzieś dalej przejść w miarę szybkim tempie ;)
 
@mayfly dokładnie miała to samo jak wzięłam zwykłą parasolkę na wyjazd - wolę targać normalny wózek niż później się męczyć.
Ona ma 2 lata i 5 miesięcy i nosi ciuchy na 104 🤦‍♀️ Ja mam 178, mąż niski bo 176, ale jego tata ma ponad 190, mój tato i brat 185, więc ma po kim ;) Myślę, że dokupimy tylko taką dostawkę do wózka na której będzie mogła siedzieć lub stać. My ją teraz dajemy do wózka jak chcemy się gdzieś dalej przejść w miarę szybkim tempie ;)
Moja to drzemki sobie tylko w wózku urządza. No i oczywiście wyrodna matka ( tak, o mnie mowa) wystawia dziecko w wózku na balkon całym rokiem, w zimę też 😅 przynajmniej nie choruje. Jsk była malutka, a urodziła się w listopadzie, to też było spanie tylko w wózku na dworze. Więc goniłam z wózkiem codziennie 2h na mrozie🙈 robiło się codziennie po 10 km...
 
My mieliśmy gondole i spacerówkę Bebetto. Gondole polecam z czystym sumieniem, spacerówki jak dla mnie troche słabe. W domu teraz mamy spacerówkę-parasolkę, w miešcie sprawdza się idealnie, no i zajmuje mało miejsca. Trzymamy ją w aucie bo w domu nie ma gdzie😅 ale w terenie to jest tragedia. U rodziców mamy starą wersje quinny speedi sx. Czołg na nierówności! Wyglądu super nie ma ale jednym palcem można go pchać po piasku, lešnych šcieżkach czy wybojach.
Teraz przy dzieciątku będziemy korzystać z tej gondoli bebetto a spacerówkę chyba kupimy nową
 
Moja to drzemki sobie tylko w wózku urządza. No i oczywiście wyrodna matka ( tak, o mnie mowa) wystawia dziecko w wózku na balkon całym rokiem, w zimę też 😅 przynajmniej nie choruje. Jsk była malutka, a urodziła się w listopadzie, to też było spanie tylko w wózku na dworze. Więc goniłam z wózkiem codziennie 2h na mrozie🙈 robiło się codziennie po 10 km...
A tam wyrodna matka.. Ja Szymka w nosidełku wystawiałam na balkon i też spał😂
 
Hej dziewczyny 😊 przedstawiam Wam moją akrobatkę, 19+1 i 343 g szczęścia 🥰
25.11 połówkowe, ciekawe czy zostanie dziewczynka 😉
 

Załączniki

  • IMG_1280.jpg
    IMG_1280.jpg
    89 KB · Wyświetleń: 83
reklama
Do góry