reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

reklama
Dziewczyny orientujecie się czy położna, która przychodzi po porodzie na wizyty musi być z tej samej przychodzi do której zapisze dziecko?
 
Raczej nie. Tylko musi być taka która bez problemu dojedzie a przeważnie jak już ma dalej to nie chce jechac
Moja położna jest spoko, powiedziała że dojedzie bez problemu, tylko nie byłam pewna czy nie musi być z przychodzi maluszka.

Wam też już maluchy odstawiają takie cyrki w brzuchach ? Mój wczoraj tak wariował, że całe zebra mam obite 🤣
 
Moja położna jest spoko, powiedziała że dojedzie bez problemu, tylko nie byłam pewna czy nie musi być z przychodzi maluszka.

Wam też już maluchy odstawiają takie cyrki w brzuchach ? Mój wczoraj tak wariował, że całe zebra mam obite 🤣
Nic mi nie mow ja mam bombardowanie z dwóch stron pol nocy i od rana tylko wstane.
 
Dużo tego białka miałaś w moczu? Na ciśnienie coś brałaś wcześniej?
Co lekarze mówią?
0,440 tyle było białka a ciśnienia wcześniej nie miałam, dopiero teraz się pojawiło ale tylko przez 2 dni, teraz jest ok, z powodu białka i ciśnienia poprzednią ciążę zakończyłam w 36 tyg miałam zatrucie ciążowe, mój ginekolog jest już wyczulony na to i wysłał mnie do szpitala na obserwacje
 
0,440 tyle było białka a ciśnienia wcześniej nie miałam, dopiero teraz się pojawiło ale tylko przez 2 dni, teraz jest ok, z powodu białka i ciśnienia poprzednią ciążę zakończyłam w 36 tyg miałam zatrucie ciążowe, mój ginekolog jest już wyczulony na to i wysłał mnie do szpitala na obserwacje
Dzięki, pytam bo mi w badaniu z piątku wyszło <0,25(+) i zastanawiam się czy to dużo czy mało, ciśnienie mam ok, nic mi się nie dzieje, w poniedziałek jeszcze powtarzam badanie, a we wtorek do lekarza... Mam nadzieję, że to jednak nic poważnego przy takiej ilości.
 
reklama
Skontrolują mi to białko
Dzięki, pytam bo mi w badaniu z piątku wyszło <0,25(+) i zastanawiam się czy to dużo czy mało, ciśnienie mam ok, nic mi się nie dzieje, w poniedziałek jeszcze powtarzam badanie, a we wtorek do lekarza... Mam nadzieję, że to jednak nic poważnego przy takiej ilości.
W którym tyg jesteś?
 
Do góry