reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe II kreski - świąteczne serduszka

reklama
U mnie dzisiaj taka sytuacja ❤️ Relaksik z niemężem po całym tygodniu pracy 🥰
 

Załączniki

  • 251FF406-A887-463E-B257-E94838EF4331.jpeg
    251FF406-A887-463E-B257-E94838EF4331.jpeg
    1,4 MB · Wyświetleń: 45
Hejka, ja oczekuje na @, w 90% wiem że będzie jutro, ale póki nie ma, mam oczywiście wszystkie początkowe obiawy ciąży... Jutro znów będę mieć załamke jak się pojawi[emoji25]
 
U mnie tak samo, apka pokazywała we wtorek owu, ale w porównaniu z wczorajszą kreska i dzisiejszą premom pokazuje mi już dzisiaj owu i że wczoraj był peak [emoji848] będę robić jeszcze przez dwa dni dla pewności bo nie jestem jakoś do końca przekonana, że wczoraj to już był pozytywny test...

Apka to tylko algorytm. Ja bardziej bym chyba jednak ufa swojemu ciału i testom. U mnie póki co kreski stopniowo ciemnieja więc bardzo prawdopodobne że owu będzie tak jak aplikacją flo pokazuje czyli we wtorek. Pemom natomiast pokazuje owu na czwartek bo ostatnio przesunela się o 2 dni. Być może castagnus jakoś wpłynie na cykl i będzie o czasie.

Cześć. Mnie dziś zalało, wodnisty, jajniki pobolewają.. Takze juz coś się zaczyna dziac.. Możliwe że znów castagnus przyspieszy owulke..

Ja też w tym cyklu biorę castagnusa i wiesiolek. Póki co po tym drugim nie widzę różnicy,być może jeszcze za wcześnie bo nie było jeszcze owu. Testy po malu ciemnieja więc jest szansa że castagnus sprawi by owu była o czasie czyli we wtorek. Mam taką cichą nadzieję bo akurat tego dnia mam wizytę u ginekologa więc zobaczymy co powie

Zdrówko dziewczynki[emoji1635] ja dziś też delikatnie, bo swietujemy urodziny syna [emoji6]

A my dziś można powiedzieć że świętowaliśmy z mężem moje 30 urodziny które były w piątek. Najpierw byliśmy u mamy na obiedzie. Mąż dojechał do nas trochę później bo kończył pracę koło domu, myślała. Że już nie dostanę od niego prezentu,bo w piątek zdążył kupić tylko kwiaty a dziś miał kupić prezent ale wiem że rano nie miał na to czasu. Ale przyjechał do mamy na obiad i wręczył mi szampana i łańcuszek z imicjalami S i I od jego i w sumie mojego też imienia i I od imienia synka [emoji7] a jak mały poszedł spać to wypiliśmy szampana i ja trochę piwa z sokiem. Mój mąż lubi piwo więc dalej ogląda tv i się piwkuje a ja poszłam już się położyć. Miały być sexy jeszcze ale chyba nie będzie

Hejka, ja oczekuje na @, w 90% wiem że będzie jutro, ale póki nie ma, mam oczywiście wszystkie początkowe obiawy ciąży... Jutro znów będę mieć załamke jak się pojawi[emoji25]

Jak to my tutaj mówimy....
Póki nie ma.okresu jest nadzieję. Więc trzyma kciuki by się nie pojawiła.
 
reklama
Do góry