reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe II kreski - świąteczne serduszka

reklama
Jak najbardziej:) ile się starasz? na jakim etapie cyklu jesteś?
Zaczęliśmy jakoś od początku wakacji. Na sam początek czerwca. Tak naprawdę już niedziela jest wiec wypada 16dc. Cykle regularne zazwyczaj 28dni (czasami 28-30).
@ powinnam dostać 4-6.12 z naciskiem na 5.12 :) a jak u Ciebie wyglada sytuacja? :)
Wybaczcie, ze nie przeczytam całego wątku ale i tak nie ogarnęłabym wszystkich informacji. 🤷🏼‍♀️
 
Hej hej dziewczyny. Mam pytanie do was. [emoji4]
Otóż robię testy owu , według kalendarzyka powinna być za 3 dni , ale według testów , hmm niekoniecznie. Są strasznie blade, można powiedzieć że nawet tej drugiej kreski nie widać [emoji848] jak myśli może być tak że cykl będzie weź owulacyjny ? W poprzednich cyklach jednak przed owu te testy były bardziej wyraźne i mogłam wywnioskować, że owu się zbliża, ale teraz już.sama nie wiem. Miała któraś z Was tak że takie testy, A owu była jednak w terminie ? I w końcu pojawił się pik ?
Pojedynczy test jest z wczoraj godz 22
Screenshot_20201122-072559_Premom.jpeg
20201121_221817.jpeg
 
Hej hej dziewczyny. Mam pytanie do was. [emoji4]
Otóż robię testy owu , według kalendarzyka powinna być za 3 dni , ale według testów , hmm niekoniecznie. Są strasznie blade, można powiedzieć że nawet tej drugiej kreski nie widać [emoji848] jak myśli może być tak że cykl będzie weź owulacyjny ? W poprzednich cyklach jednak przed owu te testy były bardziej wyraźne i mogłam wywnioskować, że owu się zbliża, ale teraz już.sama nie wiem. Miała któraś z Was tak że takie testy, A owu była jednak w terminie ? I w końcu pojawił się pik ?
Pojedynczy test jest z wczoraj godz 22 Zobacz załącznik 1204770Zobacz załącznik 1204771

Przy tak długich cyklach owu może być później [emoji2368] (rozumiem, ze robisz je cały cykl?)
I owszem, zdarzają się cykle bezowulacyjne nawet u zdrowych kobiet.
 
Moje cykle są 32 dniowe co do godziny [emoji23]A tylko we wrześniu robiłam je cały cykl czyli do października
Przy tak długich cyklach owu może być później [emoji2368] (rozumiem, ze robisz je cały cykl?)
I owszem, zdarzają się cykle bezowulacyjne nawet u zdrowych kobiet.
 
Moje cykle są 32 dniowe co do godziny [emoji23]A tylko we wrześniu robiłam je cały cykl czyli do października

U mnie przy 29 dniowych cyklach owu jest 17dc. Jest mnóstwo czynników mogących wpłynąć na przesunięcie owu. Ja w ubiegłym cyklu miałam owu w 24dc [emoji2368] wszystko może się zdarzyć.
 
reklama
Rozumiem w takim razie dziękuję za odpowiedź [emoji8] pozostaje mi cierpliwie czekaj jak potoczą się sprawy [emoji4]
U mnie przy 29 dniowych cyklach owu jest 17dc. Jest mnóstwo czynników mogących wpłynąć na przesunięcie owu. Ja w ubiegłym cyklu miałam owu w 24dc [emoji2368] wszystko może się zdarzyć.
 
Do góry