reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Czasc dziewczyny. Jestem po nieudanym in vitro teraz jestem na długim protokole biorę gonapeptyl w czwartek idę na usg. Możecie mi powiedzieć jak wygląda dlugi protokół
 
reklama
Nawet nie wiesz jak sie ciesze ze juz ten plan jest, i to tak realny i nie dużo pozostało do jego spełnienia 😍😍 mam nadzieję że i do Ciebie małpa przyjdzie szybko i razem będziemy w dwupaku na święta. Jeszcze @Wesoła_Aga do nas dołączy 😍😍😍❤ na pewno będą to piękne święta, pierwsze od 4 lat, i dostaniemy najpiękniejsze prezenty na gwiazdkę ❤ nasze maleństwa w brzuchu. ✊✊✊✊❤ Niech się spełni to marzenia, w końcu grudzień to magiczny miesiąc 😍😍😍

Oby oby ;) narazie to nawet pęcherzyki mi się nie chciały tworzyć :D

No ale się zobaczy co tam dziś dr stwierdzi :)

Dziewczyny napewno będziecie mieć super prezent na święta !! 🌠🌠🌠🎁🎁🎁🎄🎄🎄
 
Dokładnie! Zreszta mozesz jesc nawet samo avocado i trawki ale jak nie trafisz na wlasciwy zarodek to nic nie pomoze. Zdrowe odzywianie jest wspoamgajce ale zdrowo- rozsadkowe ;) Przede wszystko powinno sie unikac cukrow.
Ja w 1 jak i 2 ciąży nie potrafię żyć bez cukru 😉
O 6 rano jak mąż wstaję do pracy przynosi mi ciastko o 8 jak wstaje Marcelina przynosi mi ciastko 🤣
Nie ma nic lepszego na mdłości niż jakieś ciastko czy wafelek......
W kieszeni mam zawsze żelki.... jak idę na spacer z Marcys czasem robi mi się słabo i żelek ratuje sytuacjie 😁😁😁😁
 
Z tym ananasem to ja nie wiem......
W Azji ( chyba tam) jest jedzony po to by wywołać poród..... Od 38 tc jedzą go na kilogramy .
A ponoć niedojrzały i w dużej ilości może spowodować poronienie......
W internetach można znaleźć wsztstko.....pytałam lekarza powiedział by nie jeść dużo i często bo tak ma tam jakaś substancjie....
Przekonałaś mnie, zostaje przy avokado 🙈
 
Czasc dziewczyny. Jestem po nieudanym in vitro teraz jestem na długim protokole biorę gonapeptyl w czwartek idę na usg. Możecie mi powiedzieć jak wygląda dlugi protokół
Ja w pierwszym cyklu brałam tabletki anty przez 21 dni. Później gonapeptyl (nie pamiętam ile dni dokładnie, ale zastrzyki nałożyły się przez chwilkę z anty). W 2 dniu kolejnego cyklu dołączyli mi menopur (+ gonapeptyl cały czas). I tak monitoringi do punkcji, razem z badaniem hormonów. Na koniec pregnyl :)
 
Ja też miałam długi protokół, z tym że nie brałam tabletek anty. Od wcześniejszego cyklu, w 21 dc brałam gonapeptyl (20 zastrzyków wyszło) później od następnego cyklu tj. 3dc brałam menopur (w tym czasie również gonapeptyl) i chyba dwa dni przed punkcja jeszcze ovitrelle i już 😉
 
reklama
dziewczyny mam pytanie o nacięcie otoczki zarodka - brała to któraś z Was ? Jest sens w ogóle?
Ja bralam a czy było warto dopiero się dowiem, dziś jest 4dpt dopiero. Nam doktor tłumaczyła, że warto ze względu, że po rozmrożeniu zmienia się trochę struktura i zarodek może mieć większy problem z tej otoczki sam wyjść.
 
Do góry