reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Pewnie że się uda i to bez wzgledu na to czy będziesz jadła tego ananasa czy nie😉trzymam kciuki 😊
Grudzień to magiczny czas... Grudzień to czas spełniania marzeń... Więc wiem że i moje się spełni.❤️ Zawsze kochałam ten miesiąc, czas świat spędzonych w rodzinnym gronie. Parę lat temu właśnie w grudniu odeszła moja ukochana babcia 😔 od tego momentu nienawodzilam grudnia. Był to dla mnie miesiąc tęsknoty, bólu i żalu ze to właśnie ona odeszła. Więc ten transfer to znak od Babci, żebym znów zaczęła wierzyć w magię świat, żeby znów ten miesiąc był w moich oczach cudownym miesiącem. Żebym znów zaczęła się z niego cieszyć ❤️ wierzę w to tak samo mocno jak w to ze sie uda i będzie wszystko dobrze ❤️
 
reklama
Ja też brałam o 6-14-22 [emoji6]
Pytanie za 2000ptk.[emoji16] W jakich godzinach przyjmujecie estrofem??? Mam brac 3 razy dziennie... Ostatnio ustawiłam na 6-14-22 ale wtedy pracowałam i jakoś łatwiej było o systematyczność ... Teraz siedzę w domu... I się zastanawiam jak sobie ustawić... Jakie godziny... I czy musi być te 8 godzin przerwy czy może być mniej między dziennymi dawkami...
 
a przy świeżym ? Czy przy świeżym nie nacina się ? Bo muszę dokumenty podpisać i nie wiem czy decydować się
Embriolog powinien ocenić otoczkę i podjąć decyzję. Nie zawsze jest taka potrzeba. Ja nie brałam nacinania, jak to pierwszy raz w procedurach przeczytałam od razu pomyślałam o uszkodzeniu zarodka😂😂😂 dlatego nie wybrałam tej opcji. Oczywiście wiem , nic takiego nie ma miejsca.
 
dziewczyny mam pytanie o nacięcie otoczki zarodka - brała to któraś z Was ? Jest sens w ogóle?
Ja jeszcze przed transferem, ale zaznaczyłam tą opcję, obok była, że do ostatecznej decyzji embriologa.
Uważam, że u mnie jest problem z zapłodnieniem, a na pewno implantacją, więc stwierdziłam, że to idealny wspomagacz.
 
Ja jeszcze przed transferem, ale zaznaczyłam tą opcję, obok była, że do ostatecznej decyzji embriologa.
Uważam, że u mnie jest problem z zapłodnieniem, a na pewno implantacją, więc stwierdziłam, że to idealny wspomagacz.
my też mieliśmy mieć ale okazało się że po rozmrozenie i dalszym rozwoju blastka sama zaczęła się wykluwac. I nie było ah.
 
Pytanie za 2000ptk.😁 W jakich godzinach przyjmujecie estrofem??? Mam brac 3 razy dziennie... Ostatnio ustawiłam na 6-14-22 ale wtedy pracowałam i jakoś łatwiej było o systematyczność ... Teraz siedzę w domu... I się zastanawiam jak sobie ustawić... Jakie godziny... I czy musi być te 8 godzin przerwy czy może być mniej między dziennymi dawkami...
Mniej więcej.
Śniadanie, obiad ,Kolacjia.
 
reklama
Do góry