reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Witaminy w 12 tygodniu ciazy

Dołączył(a)
24 Listopad 2020
Postów
11
Witam. Mógł by mi ktoś doradzić jakie witaminy mogą byc w zestawie dla kobiet w ciąży ale bez zwykłego kwasu foliowego w ciąży. Zwykły mi szkodzi bo mam mutacje mthfr. A z tego co widzę to wszystkie witaminy są z dodatkiem kwasu foliowego.
Do tej pory brałam osobno kwas foliowy aktywny plus do tego witaminę d i jod.
Jestem już w 12 tygodniu i nie wiem co jeszcze brac żeby było dobrze.
 
reklama
A w jakiej jednostce przyjmujesz witaminę D? Ja biorę vigantoletten max 2000 jednostek na dzień czyli 1 tabletka
 
Witam. Mógł by mi ktoś doradzić jakie witaminy mogą byc w zestawie dla kobiet w ciąży ale bez zwykłego kwasu foliowego w ciąży. Zwykły mi szkodzi bo mam mutacje mthfr. A z tego co widzę to wszystkie witaminy są z dodatkiem kwasu foliowego.
Do tej pory brałam osobno kwas foliowy aktywny plus do tego witaminę d i jod.
Jestem już w 12 tygodniu i nie wiem co jeszcze brac żeby było dobrze.

A ten zestaw?
 

Załączniki

  • Screenshot_20200810_185551_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20200810_185551_com.android.chrome.jpg
    139,9 KB · Wyświetleń: 115
Kurcze ja zażywalam b complex ale mi lekarka mówiła że nie trzeba i wkoncu go przestalam zażywać i teraz mam wątpliwości czy dobrze zrobiłam. Jestem prawie w 12 tygodniu i nie wiem co robic
Boję się że coś będzie nie tak że przestalam zażywać. I teraz nie wiem czy można wrócić spowtotem do nich czy nie za późno.
 
Na pewno są witaminy z metylowanym kwasem foliowym. Jeśli dobrze kojarzę to np. Prenatal duo??, ale ja kojarzę, że ze trzy różne byly..
 
reklama
Do góry