reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Nikt tego faktu nie podważa [emoji2370]
oj ja.myslalam że Twoja odpowiedz jest do mnie, zaćmienie jakieś 🤦‍♀️bo to ja zaczełam narzekać na testy clear blue, po prostu ten niebieski barwnik jest wkurzajacy dla mnie jak byla ciąża to nie pokazał jak nie ma to sie wybarwia a do tego dital przepowiedział poronienie.
 
reklama
oj ja.myslalam że Twoja odpowiedz jest do mnie, zaćmienie jakieś 🤦‍♀️bo to ja zaczełam narzekać na testy clear blue, po prostu ten niebieski barwnik jest wkurzajacy dla mnie jak byla ciąża to nie pokazał jak nie ma to sie wybarwia a do tego dital przepowiedział poronienie.
Poronienie? w jaki sposób?
 
widać, widać ❤️ nudnych 9 miesięcy.

U nas spadek formy. Tak jak cały cykl był na luzie, tak teraz oboje zaczynamy wysiadać. Zaczynamy wymyślać dlaczego się nam nie udaje, i jeszcze mój zawsze pozytywny mąż powiedział mi wczoraj, że ma przeczucie, że to z nim jest coś nie tak. Nie wiem czy wszyscy tak mają, ale nam zaczynają mocno na psychikę wsiadać te starania 🥺
To trzeba działać zamiast się zamartwiać. Skontrolujcie to i będzie wiadomo ;)
 
Też jestem ciekawa[emoji848]
@EwelinaW
Pisałam na początku jak zaczęłam narzekać że digital na początku pokazał 3-4 tygodnie jak zrobiłam test, zaczęły się plamienia pojechałam do szpitala widoczny pęcherzyk, ale nic więcej, pobrali krew kazali przyjechać za 2 dni, w tym czasie zrobiłam kolejny digital pokazał 1-2 beta spadała puste jajo płodowe
 
Ostatnia edycja:
To trzeba działać zamiast się zamartwiać. Skontrolujcie to i będzie wiadomo ;)
mąż idzie jutro się zbadać z kolegą, więc chociaż tutaj będziemy wiedzieć. Ale ja się mocno trzymam że nie zrobię drożności przed upływem 6 miesięcy. Reszta jest ok. Z resztą 1/3 niepłodności jest idiopatyczna 🥺 dobra już was tu nie dołuje, bo dzisiaj ewidentnie nie jest mój dzień.
 
@EwelinaW
Pisałam na początku jak zaczęłam narzekać że digital na początku pokazał 3-4 tygodnie jak zrobiłam test, zaczęły się plamienia pojechałam do szpitala widoczny pęcherzyk, ale nic więcej, pobrali krew kazali przyjechać za 2 dni, w tym czasie zrobiłam kolejny digital pokazał 1-2 beta spadała puste jajo płodowe
Dzięki , nie wczytałam się dokładnie i nie zrozumiałam wpisu.
 
reklama
Do góry