reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
A wy dziewczyny normalnie pracujecie w ciąży? Czy raczej ze względu na komplikacje odrazu zwolnienia? Jeszcze teraz covid. I jak było u was z Mdłościami? Bo ja mam okropne nie mogę nic zjeść bo odrazu wymiotować mi się chce. Słyszałam, ze to normalne, ale czy później jest gorzej czy raczej kijowo ale stabilnie 🤣 ?!
 
A wy dziewczyny normalnie pracujecie w ciąży? Czy raczej ze względu na komplikacje odrazu zwolnienia? Jeszcze teraz covid. I jak było u was z Mdłościami? Bo ja mam okropne nie mogę nic zjeść bo odrazu wymiotować mi się chce. Słyszałam, ze to normalne, ale czy później jest gorzej czy raczej kijowo ale stabilnie 🤣 ?!
Ja poszłam od razu na zwolnienie, ze względu na charakter pracy. Co do mdłości to miałam zazwyczaj wieczorami. Orzechów do tej pory jeść nie mogę. Poza tym mdłości minęły po 13 tyg.
 
Ja poszłam od razu na zwolnienie, ze względu na charakter pracy. Co do mdłości to miałam zazwyczaj wieczorami. Orzechów do tej pory jeść nie mogę. Poza tym mdłości minęły po 13 tyg.
Tez myśle o zwolnieniu mnie przenieśli na inne stanowisko, bo nie mogłam pracować w warunkach uciążliwych :p Tylko te mdłości to najgorsze i łazienka a trudno wyjść na przerwę. Obiecałam sobie, ze do 11tc popracuje, ale chyba nie dam rady.
 
Hej dziewczyny witam się! Dopowro znalazlamcten wątek. Od lat jestem na wątku kto po in vitro...
U mnie 27tc bliźniaczej. Udalo sie w końcu po latach zajść w ciaze starej banie. Mam 41 lat i jestem z Wawy.
Jestem na etapie wyboru wózka powoli.
Mam na tapecie bebetto42 i nany jogfwr City Delecty twin. Poproszę o wasze opinie😊😊
 
reklama
A wy dziewczyny normalnie pracujecie w ciąży? Czy raczej ze względu na komplikacje odrazu zwolnienia? Jeszcze teraz covid. I jak było u was z Mdłościami? Bo ja mam okropne nie mogę nic zjeść bo odrazu wymiotować mi się chce. Słyszałam, ze to normalne, ale czy później jest gorzej czy raczej kijowo ale stabilnie 🤣 ?!
Ja poszłam na zwolnienie w sumie od razu. Pierwsze miesiące miałam dość ciężkie z powodu mdłości ale w sumie dość szybko minęły...
 
Do góry