reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

@HeraUnique ma pytanie do ciebie bo wiem że ty obserwujesz cykle cały czas, czy miałaś w jakimś torbiel? i czy temp rosła ci po nie udanej owu?

@MamaR
dobrze pamiętam że pisałaś że po Inofem PMS miałaś gorszy typu ból piersi, ciekawa jestem jak to u mnie będzie bo u mnie na razie objawiało się to płaczliwoscie dzień przed @ i nerwami
 
reklama
Hej dziewczyny . Od jakiegoś czasu sledze rozne portale i wreszcie postanowiłam do was dołączyć bo kto inny zrozumie lepiej kobietę starającą się o maluszka jak nie druga kobieta w tej samej sytuacji ❤
Opowiem wam szybko moj przypadek. Staramy się od 2,5 roku (niestety to już tak długo:() w lipcu miałam konizacje szyjki ponieważ była zła cytologia A 22.12 przeszłam badanie jajowodow ( lewy drozny ,prawy niestety nie ) podobno pierwsze 3 cykle po tym badaniu są najlepsze aby się starać. 27.12 zrobiłam test owulacyjny i piękne dwie czerwone krechy myślę że to właśnie byla owulacja ponieważ 29.12 były dwie lecz ta druga zdecydowanie słabsza. Dziś mam 7 dzień od owulacji nie mogę się doczekać aż już coś zobaczę na teście:( to takie ciężkie i przykre jak próbujesz starasz się i nie wychodzi :( pozdrawiam wszystkie starające się mamusie i życzę dużo szczęścia w tym Nowym roku 😘oby Nowy rok był dla nas laskawszy ❤
 
Chciałabym dodać że powoli wchodzę chyba w stan złości na wszystkie koleżanki które są szczęśliwymi Mamusiami . Sama już zwracam uwagę na swoje zachowanie patrząc na ulicy na kobiety z brzuszkiem :( to takie nie sprawiedliwe 😭
 
Też zaczelam brać Inofem ale dopiero kilka dni ciekawe co mi da
lepszy jest Ovarin, ale ja nie był dostępny to na ten miesiąc mam Inofem, też właśnie jestem ciekawa jak to wpłynie na mój cykl daje sobie te 3m-ce żeby coś zaobserwować, ale kto wie może już w tym cyklu będzie inaczej bo podreguluje coś tam
 
Chciałabym dodać że powoli wchodzę chyba w stan złości na wszystkie koleżanki które są szczęśliwymi Mamusiami . Sama już zwracam uwagę na swoje zachowanie patrząc na ulicy na kobiety z brzuszkiem :( to takie nie sprawiedliwe 😭
to jest normalne takie poczucie niesprawiedliwości, ja dziecka doczekałam się po 9 latach starań rozumiem cie, ale to nie wpływa na ciebie dobrze postaraj się być bardziej pozytynie nastawiona, te małe istotki niepowtarzalne kopie nas są warte czekania ❤
 
to jest normalne takie poczucie niesprawiedliwości, ja dziecka doczekałam się po 9 latach starań rozumiem cie, ale to nie wpływa na ciebie dobrze postaraj się być bardziej pozytynie nastawiona, te małe istotki niepowtarzalne kopie nas są warte czekania ❤
Cały czas próbuje myśleć pozytywnie lecz to takie trudne :( myśl że mam drozny troszkę jeden jajowod dokłada mi kolejnych zmartwień. W szpitalu dali mnie na salę z ciężarną dziewczyna która nie przestawalami opowiadać na temat jej ciazy . Pokazywala mi zdjecia wozka itd wyszlam na wlasne żądanie tego samego dnia ponieważ nie mogłam znieść myśli że leży obok mnie dziewczyna która ma zaledwie 18 lat i będzie mama A w głowie miała pustki słuchając co opowiadala:(
 
Chciałabym dodać że powoli wchodzę chyba w stan złości na wszystkie koleżanki które są szczęśliwymi Mamusiami . Sama już zwracam uwagę na swoje zachowanie patrząc na ulicy na kobiety z brzuszkiem :( to takie nie sprawiedliwe 😭
Doskonale Cię rozumiem... Mija prawie rok od kiedy zaczęlismy się starac, patrzyłam jak kolezankom rosną brzuszki, pozniej na nich zdjęcia że szpitala, teraz widzę jak chodzą z wózkami... I patrzeć na to nie mogę. I nagle wysyp ciąż dookoła, nawet yutuberki które ogladam 😓😭
 
@HeraUnique ma pytanie do ciebie bo wiem że ty obserwujesz cykle cały czas, czy miałaś w jakimś torbiel? i czy temp rosła ci po nie udanej owu?

@MamaR
dobrze pamiętam że pisałaś że po Inofem PMS miałaś gorszy typu ból piersi, ciekawa jestem jak to u mnie będzie bo u mnie na razie objawiało się to płaczliwoscie dzień przed @ i nerwami
Z tego co mi wiadomo torbieli nie miałam. Nieudana owu? Jeśli mam owu I pęka pęcherzyk temp mi rośnie co bardzo dobrze widzę na wykresie. Jeśli owu nie mam to wykres jest do D i skoki są minimalne i na chwilę 🤷‍♀️
Tak wygląda mój wykres jak nie mam owu
Screenshot_20210103_175353_org.iggymedia.periodtracker.jpg


A tak jak mam
Screenshot_20210103_175404_org.iggymedia.periodtracker.jpg
 
reklama
Z tego co mi wiadomo torbieli nie miałam. Nieudana owu? Jeśli mam owu I pęka pęcherzyk temp mi rośnie co bardzo dobrze widzę na wykresie. Jeśli owu nie mam to wykres jest do D i skoki są minimalne i na chwilę 🤷‍♀️
Tak wygląda mój wykres jak nie mam owu
Zobacz załącznik 1222370

A tak jak mam
Zobacz załącznik 1222371
wiesz co pytam bo byłam ciekawa, bo jak nie pęka czyli owu nie było czyli ciałka żółtego nie ma czyli nie powinno być wzrostu, ale sprawdziłam parę wykresów na innym portalu dziewczyn które miały torbiele i miały normalne wykresy, to takie sprzeczne trochę, po prostu zastanawia mnie to, ja tutaj nie mam szans na monitoring dlatego pewne rzeczy mnie zastanawiają, ale dzięki za odpowiedź
 
Do góry