reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Sama gotujesz czy słoiczki?
Wybacz za prostotę pytania, ale jeszcze nie czytałam 😛 jak się gotuje w sensie ile marchewkę? I później się ściera na tacce i podaje? Czy ty podajesz od razu gotowane kawałki w sensie BLW?
Sama gotuje, ale myślę że słoiczki też spróbujemy 😉 ale to coś czego sama nie dam rady ugotować 😆 ja miałam warzywa że swojego ogródka więc wcześniej ugotowałam je do miękkości , możesz też na parze, zblendowałam i pomroziłam w pojemniczkach na kostki lodu, teraz wyjmuje tylko np kostkę marchewki, podgrzewam dodaje oleju i jest gotowe 🙂
 
reklama
Niemam blendera ani parowaru ani nic co pomogłoby mi przygotować posiłki dla dziecka [emoji2356] ale zaopatrze się.
Wystarczy koszyczek taki wkladany do garnka i mozes gotowac na parze. A blender bardO przydatny.
A i sloiczki jak kupujesz dobrych marek z fajnymi skladami to zadnej krzywdy dziecku nie zrobia.
Screenshot_20210104-165331.jpeg
 
Wystarczy koszyczek taki wkladany do garnka i mozes gotowac na parze. A blender bardO przydatny.
A i sloiczki jak kupujesz dobrych marek z fajnymi skladami to zadnej krzywdy dziecku nie zrobia.Zobacz załącznik 1222674
Dziękuję Ci bardzo, to dla mnie przydatne, rozważam blender, chyba kupię jakiś prosty :) zawsze to łatwiej będzie. Ile oleju dodawać do marcheweczki czy brokuła? Wiem, że na początku podaje łyżeczkę czy dwie więc na taką porcje pewnie kropelkę?
Słoiczki z dobrym składem to np. gerberki?
Wydaje mi się- choć nie wiem, że jeśli coś zostało wypuszczone na rynek z możliwością podania niemowlęciu to zostało poddane takim badaniom i testom, że raczej powinno być bezpieczne? Choć i tak zawsze wiadomo czytam sklad i opinie o danym produkcie, ew jak mam wątpliwości to konsultuje z pediatra :)
 
Dziękuję Ci bardzo, to dla mnie przydatne, rozważam blender, chyba kupię jakiś prosty :) zawsze to łatwiej będzie. Ile oleju dodawać do marcheweczki czy brokuła? Wiem, że na początku podaje łyżeczkę czy dwie więc na taką porcje pewnie kropelkę?
Słoiczki z dobrym składem to np. gerberki?
Wydaje mi się- choć nie wiem, że jeśli coś zostało wypuszczone na rynek z możliwością podania niemowlęciu to zostało poddane takim badaniom i testom, że raczej powinno być bezpieczne? Choć i tak zawsze wiadomo czytam sklad i opinie o danym produkcie, ew jak mam wątpliwości to konsultuje z pediatra :)

No niestety kochana, ale tak nie jest. Chodzi o to, zeby w skladzie nie bylo soli, cukru czy jakichs zageszczaczy, a niestety sporo jest takich produktow. Na pewbo warto zwrocic uwage na Hipp, inne marki podpowiedzs Ci dziewczyby, bo ja nie jestem w PL.
I tak, na taka malutka porcje to dosłownie kropelke, potem jak bedziesz podawc juz od 100ml to dajesz pare klopel, na oko. Ja czasami daje masło dla odmiany, do zup fajnie pasuje, no i chodzi o probowanie smakow.
 
Dziękuję Ci bardzo, to dla mnie przydatne, rozważam blender, chyba kupię jakiś prosty :) zawsze to łatwiej będzie. Ile oleju dodawać do marcheweczki czy brokuła? Wiem, że na początku podaje łyżeczkę czy dwie więc na taką porcje pewnie kropelkę?
Słoiczki z dobrym składem to np. gerberki?
Wydaje mi się- choć nie wiem, że jeśli coś zostało wypuszczone na rynek z możliwością podania niemowlęciu to zostało poddane takim badaniom i testom, że raczej powinno być bezpieczne? Choć i tak zawsze wiadomo czytam sklad i opinie o danym produkcie, ew jak mam wątpliwości to konsultuje z pediatra :)
Ja jechalam tylko na sloiczkach. Te rossmanowskie maja bardzo dobre składy.
 
Dziewczyny moj transfer ostatniego zarodka pewnie odbędzie się kolo maja ale nie wiem może poczekam do jesieni.Srasznie późno mam spotkanie z lekarzem prowadzącym dopiero 25 marca myślałam że szybciej i dadzą spotkanie.
 
Dziewczyny moj transfer ostatniego zarodka pewnie odbędzie się kolo maja ale nie wiem może poczekam do jesieni.Srasznie późno mam spotkanie z lekarzem prowadzącym dopiero 25 marca myślałam że szybciej i dadzą spotkanie.
Pomyśl, ze zs free i w srodku pandemii - marzec nie brzmi wcale tak źle.
 
Dziewczyny OSZALALAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kupilam dzisiaj na necie tyle ciuszkow ze nie mige sie zatrzymac ;) Kupuje wszystko w next i river island. I pierdziele juz kupuje nawet rajstopki malenkie sukienki wszystko - w tylku to mam ze szybko wyrosnie ;) Pajacyki w malenkie pieseczki !!!!!!!! Kupila dzisiaj łózeczko z taka iloscia falban ze az sama sie przestraszylam heheheheh myslalam ze łukasz mnie za to zabije ale powiedzial tylko jak z bajki ;) Przepadlam caqlkowice - to wszystko jest takie piekne. To co mam juz poprane i poprasowane w komodzie aha i jeszcze musialam jedna czesc komody dokyupic i jeszcze kupilam wanienke z tym fotelikiem specjalnym w sówki hehehehehehehehehe boooossszzzzzeeeee wiem jestem okropna ;)
 
Dziewczyny OSZALALAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kupilam dzisiaj na necie tyle ciuszkow ze nie mige sie zatrzymac ;) Kupuje wszystko w next i river island. I pierdziele juz kupuje nawet rajstopki malenkie sukienki wszystko - w tylku to mam ze szybko wyrosnie ;) Pajacyki w malenkie pieseczki !!!!!!!! Kupila dzisiaj łózeczko z taka iloscia falban ze az sama sie przestraszylam heheheheh myslalam ze łukasz mnie za to zabije ale powiedzial tylko jak z bajki ;) Przepadlam caqlkowice - to wszystko jest takie piekne. To co mam juz poprane i poprasowane w komodzie aha i jeszcze musialam jedna czesc komody dokyupic i jeszcze kupilam wanienke z tym fotelikiem specjalnym w sówki hehehehehehehehehe boooossszzzzzeeeee wiem jestem okropna ;)

To nie chodzi o to, ze wyrosnie - takiemu malenstwu jest w tym zwyczajnie nir wygodnie, bo spedzs 24h lezac.
A falbanki przy lozeczku to ladne, ale zbierqcz kurzu, obys miala czas, mozliwosc i chcec na czeste pranie [emoji6]
 
reklama
Dziewczyny OSZALALAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kupilam dzisiaj na necie tyle ciuszkow ze nie mige sie zatrzymac ;) Kupuje wszystko w next i river island. I pierdziele juz kupuje nawet rajstopki malenkie sukienki wszystko - w tylku to mam ze szybko wyrosnie ;) Pajacyki w malenkie pieseczki !!!!!!!! Kupila dzisiaj łózeczko z taka iloscia falban ze az sama sie przestraszylam heheheheh myslalam ze łukasz mnie za to zabije ale powiedzial tylko jak z bajki ;) Przepadlam caqlkowice - to wszystko jest takie piekne. To co mam juz poprane i poprasowane w komodzie aha i jeszcze musialam jedna czesc komody dokyupic i jeszcze kupilam wanienke z tym fotelikiem specjalnym w sówki hehehehehehehehehe boooossszzzzzeeeee wiem jestem okropna ;)

Hehe 😁 Ja na szczęście tak nie mam 😁 Ciągle oglądam ale na szczęście nie szaleje z zakupami chociaż mam ochotę ale sie powstrzymuje jakoś 😁 Dobrze że u Nas pozamykane sklepy bo jak bym chodzila po sklepach to z pewnością bym kupowała 😁😁😁
 
Do góry