reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Widzę że przewija się temat fotelików 😉 mój mały kończy za tydzień pół roku i powiem Wam że już powoli zastanawiam się nad drugim fotelikiem 🙊waży już 10 kg i ma 72 cm, a ciuszki niektóre 80 nawet nosi, ciężko mi go wbić w ten fotelik, a mamy cybexa z bazą i właśnie zastanawiam się nad Cybex Sirona Z i-Size, miał ktoś?
@Dakita30 a jak tam Twoja pociecha rośnie?😉
 
reklama
Widzę że przewija się temat fotelików [emoji6] mój mały kończy za tydzień pół roku i powiem Wam że już powoli zastanawiam się nad drugim fotelikiem [emoji87]waży już 10 kg i ma 72 cm, a ciuszki niektóre 80 nawet nosi, ciężko mi go wbić w ten fotelik, a mamy cybexa z bazą i właśnie zastanawiam się nad Cybex Sirona Z i-Size, miał ktoś?
@Dakita30 a jak tam Twoja pociecha rośnie?[emoji6]
Majac baze to chyba najrozsądniejszy i najbardziej ekonomiczny wybór. Cybex to dobre foteliki. On jest obrotowy, nie?
 
Widzę że przewija się temat fotelików 😉 mój mały kończy za tydzień pół roku i powiem Wam że już powoli zastanawiam się nad drugim fotelikiem 🙊waży już 10 kg i ma 72 cm, a ciuszki niektóre 80 nawet nosi, ciężko mi go wbić w ten fotelik, a mamy cybexa z bazą i właśnie zastanawiam się nad Cybex Sirona Z i-Size, miał ktoś?
@Dakita30 a jak tam Twoja pociecha rośnie?😉
A dziękujemy, rośniemy zdrowo 🙂 my fotelik czyli łupinie i ten następny kupilysmy za jednym zamachem, bo była promocja, a mam avionaut Pixel, ten najlzszejszy z bazą 🙂
W sumie nie wiem co napisać, ważenie przy szczepieniu 15.12, miał 4 miesiące i 7300 i 65cm. Gondola może jeszcze w miesiąc i pójdzie w odstawkę, no i jeszcze z miesiąc i rozszerzanie diety, na samą myśl jestem zmęczona, bo ja trzymam się z daleka od kuchni więc najchętniej bym piersią tylko karmiła cały czas 😁
 
Ostatnia edycja:
A dziękujemy, rośniemy zdrowo [emoji846] my fotelik czyli łupinie i ten następny kupilysmy za jednym zamachem, bo była promocja, a mam avionaut Pixel, ten najlzszejszy z bazą [emoji846]
W sumie nie wiem co napisać, ważenie przy szczepieniu 15.12, miał 4 miesiące i 7300 i 65cm. Gondola może jeszcze w miesiąc i pójdzie w odstawkę, no i jeszcze z miesiąc i rozszerzanie diety, na samą myśl jestem zmęczona, bo ja trzymam się z daleka od kuchni więc najchętniej bym piersią tylko karmiła cały czas [emoji16]
Ja wracam powoli do pracy, ok 10h tygodniowo prywatnie pacjentów będę przyjmować.
A to moje świąteczne serduszko kochane [emoji4]
Zobacz załącznik 1222613

Zawsze mozesz podawac sloiki, wtedy w kuchni bedziesz tylko po to, zeby podgrzać [emoji6]
 
A dziękujemy, rośniemy zdrowo 🙂 my fotelik czyli łupinie i ten następny kupilysmy za jednym zamachem, bo była promocja, a mam avionaut Pixel, ten najlzszejszy z bazą 🙂
W sumie nie wiem co napisać, ważenie przy szczepieniu 15.12, miał 4 miesiące i 7300 i 65cm. Gondola może jeszcze w miesiąc i pójdzie w odstawkę, no i jeszcze z miesiąc i rozszerzanie diety, na samą myśl jestem zmęczona, bo ja trzymam się z daleka od kuchni więc najchętniej bym piersią tylko karmiła cały czas 😁
Ja wracam powoli do pracy, ok 10h tygodniowo prywatnie pacjentów będę przyjmować.
A to moje świąteczne serduszko kochane 😊
Zobacz załącznik 1222613

Śliczniutki 🙂 my mamy dość sporą gondolę, ma 80 cm więc myślę że może jeszcze miesiąc dwa damy w niej radę 😆ja właśnie 3 dni temu zaczęłam rozszerzać Tymkowi dietę, póki co marchewka i brokuł za nami 😉 ale na razie śmiesznie je, wygląda tak jak kot pijący mleko 😆ja jeżeli wrócę do pracy to myślę że jakoś we wrześniu, żłobek wzrazie czego mam na oku😉
 
Śliczniutki 🙂 my mamy dość sporą gondolę, ma 80 cm więc myślę że może jeszcze miesiąc dwa damy w niej radę 😆ja właśnie 3 dni temu zaczęłam rozszerzać Tymkowi dietę, póki co marchewka i brokuł za nami 😉 ale na razie śmiesznie je, wygląda tak jak kot pijący mleko 😆ja jeżeli wrócę do pracy to myślę że jakoś we wrześniu, żłobek wzrazie czego mam na oku😉
Sama gotujesz czy słoiczki?
Wybacz za prostotę pytania, ale jeszcze nie czytałam 😛 jak się gotuje w sensie ile marchewkę? I później się ściera na tacce i podaje? Czy ty podajesz od razu gotowane kawałki w sensie BLW?
 
Sama gotujesz czy słoiczki?
Wybacz za prostotę pytania, ale jeszcze nie czytałam [emoji14] jak się gotuje w sensie ile marchewkę? I później się ściera na tacce i podaje? Czy ty podajesz od razu gotowane kawałki w sensie BLW?
Masz blender? Gotujesz do miekkosci w wodzie albo na parze, blendujesz z odrobinka wody zeby uzyskac taka konsystencje jak chcesz, odrobina oliwy lub masla i podajesz. Latwizna.
 
reklama
Do góry