reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Niedrapki sa niebezpieczne, dziecko moze je wkladac do buzi.
Majtki siateczkowe dla mnie byly fajna opcja, ja mialam 10 sztuk, w domu przez 3 dni tez uzywalam, bo w razie "przecieku" wyrzucasz i po sprawie. Podpaski poporodowe polecam z takich, ktore maja klej jak zwykla podpaska.
U mnie jeden rozmiar na poczatku byl ok miesiaca (50 - 56) potem 62 troszke dluzej bo prawie 2 miechy i teraz juz ponad 2 na 68 a mala ma 7 miesiece.
U nas w szpitalu nie kaza ich zakladac ze dziecko ma czuć dotyk itp wiec nie zakładałem moim.
 
reklama
A no i się pochwale.Moj brat ma 2 dziewczynki 6l i 2l teraz z 3 ciąża nie chcieli wiedzieć co będzie i zrobili sobie niespodziankę.2 tygodnie temu urodził się chłopczyk śliczny różowiutki.W koncu jakiś chlopak bo oprócz mojego synka same baby i np moj synuś juz mówi ROBIŁAM BAWIŁAM masakra jakaś
 
Zgadzam sie praktycznie z wszytskim.
Co do prezentow to ja dostałam zapinke do smczka z tousa, 100e [emoji2358][emoji2358] zalozona raz. Zlote kolczyki - Lila zgubila jeden po 3 dniach. Bucikow mam 6 par - zalozone po 1 razie do zdjecia [emoji1787][emoji1787]
A dobry fotelik jak piszesz to grubsza kasa i fajnie jakby ktos sie dolozyl [emoji6][emoji6]
Mam chęć na ta zapinke straszliwa.....
Marcelinie nie kupiłam 😂mozevteraz zaszaleje 😁
 
Mam tylko maxi cosi i bazę [emoji23]
Przebierak
Materac do łóżeczka
Pościel do łóżeczka
Wózek ciągle ten sam [emoji16]
I chyba tyle [emoji16]
Detektor tentna.
Pieluchy tetra flanelka
A co potrzebne?
Bo ja mam wrażenie że nic [emoji1787]
Mam chęć na ta zapinke straszliwa.....
Marcelinie nie kupiłam [emoji23]mozevteraz zaszaleje [emoji16]
Pytam, bo moja bedzie miec ponad rok jak bedziesz rodzic wiec moze sa rzeczy, ktorych potrzebujesz.
 
Pytam, bo moja bedzie miec ponad rok jak bedziesz rodzic wiec moze sa rzeczy, ktorych potrzebujesz.
Dzięki będziemy w kontakcie . Narazie jeszcze nic nie organizuje .
Tousa chcesz sprzedać ?
Potrzebowała bym byś poradziła w jaki następny fotelik wsadzić Marceline. Bo z tego co poleciałas jestem zadowolona no ale za jakiś czas odda go siostrze .
Ma 15 kg i 98 cm więc czas rozglądać się za jakim nowym.
 
Dzięki będziemy w kontakcie . Narazie jeszcze nic nie organizuje .
Tousa chcesz sprzedać ?
Potrzebowała bym byś poradziła w jaki następny fotelik wsadzić Marceline. Bo z tego co poleciałas jestem zadowolona no ale za jakiś czas odda go siostrze .
Ma 15 kg i 98 cm więc czas rozglądać się za jakim nowym.
Moge sprzedac jesli chcesz, ja nie uzywam. Masz tu fote.
Z takich rzeczy, ktore mi na mysl przychodzą jako pierwsze to mam maxi cosi z baza, laktator elektryczny avent, monitor oddechu babysense V, balancin Kinderkraft, szumis - zs pol roku juz tego potrzebowac nie bede [emoji6]
A co do fotelika to poczekaj, ten ktory masz jeszcze Marcelinie z rok posłuży, a to bardzo dobry fotelik, szkoda zmieniac za wczesniw. Moja Lilka ma teraz 101 i 17,8kg. Wlasnie jestem na etapie szukania kolejnego, chyba zostanieny przy Britaxie, ale to Ci jeszcze powiem, bo zwazylam ja wczoraj i panika, ze trzeba juz zmieniać [emoji2358][emoji2358]
 
Zdjecie [emoji16]
IMG_20210102_174745.jpeg
 
reklama
Aha i ubranka najmniejsze pojechały do PL, bo bratowa w ciąży, ale właśnie się okazało, ze chlopak wiec od rozmiaru 68 tez na pewno cos bede mogla Ci dac.
I przypomnialo mi sie jeszcze, ze w szafie mam podgrzewacz do butelek chyba Jane, malo uzywany z Lilka, teraz wcale.
 
Do góry